NBA yıldızı Lebron James, 36.8 milyon dolara malikane satın aldı!

Küçükken yoksulluk çeken dünyaca ünlü basketbolcu Lebron James, son olarak 36.8 milyon dolara malikane satın aldı. Üstelik bu malikanenin bir özelliği var. Efsane oyuncu Katharine Hepburn, bir dönem bu malikanede yaşamıştı. 

Yayınlanma Tarihi: 02.10.2020 12:17
Değiştirme Tarihi: 02.10.2020 12:17
NBA yıldızı Lebron James, 36.8 milyon dolara malikane satın aldı!

Lebron James, dünyaca ünlü oyuncu Katharine Hepburn'ün kariyerinin en parlak döneminde yaşadığı malikaneyi 36.8 milyon dolara satın aldı. Beverly Hills'teki malikane, 1930 yılında inşa edildi. Yıllarca Hollywood'un ünlü oyuncularından Charles Boyer'e ait olan malikaneyi sonrasında dönemin milyarderlerinden Howard Hughes aldı. Yönetmen, yapımcı, havacı olan Hughes mülkü eski sevgilisi Katharine Hepburn'e sattı.Hepburn buradan taşındıktan sonra mülk, sinema dünyasından olmayan zenginler tarafından satın alındı.

RIHTIMI VAR...

Mülkü cezbedici kılan etkenlerden biri de, kendine ait rıhtıma sahip olması. ​​​​​​​Yüzme havuzunun yanında bulunan Buda heykeli de bu mülkün simgelerinden biri.

Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.