Nagizadeh Samir’e Türkiye'den teklif

Azerbaycan’da birçok film ve dizide rol alan Nagizadeh Samir, Türkiye’den aldığı teklifleri anlattı. Türk yapımcılardan pek çok dizi, film ve reklam teklifi aldığını söyleyen Samir, “Şu an görüşmelerimiz devam ediyor. Projelerden biri mutlaka olumlu olacak. En doğru projede yer almak ve Türk izleyicisinin karşısına çıkmak için çalışıyoruz. Kısa bir zaman sonra iyi haberler vereceğim” açıklamalarında bulundu. 

Yayınlanma Tarihi: 03.11.2020 10:57
Değiştirme Tarihi: 03.11.2020 10:57
Nagizadeh Samir’e Türkiye'den teklif

“Türk İzleyicisi İle Buluşmak İçin Çok Heyecanlıyım”

Azerbaycan’ın sevilen oyuncularından Nagizadeh Samir, Türk izleyicisi ile buluşmak için gün sayıyor. Samir, “Türk yapımcılarla, proje bazlı görüşmelerimiz devam ediyor. Yayında olan ve yüksek reytingli bir diziden de teklif aldım. Bunun haricinde senaryo aşamasında olan projeler de var. Menajerim ile beraber şu an görüşmeleri sürdürüyoruz. İlk netleşen işimi sevenlerimle paylaşmanın heyecanını yaşıyorum. Güzel bir çalışma ile Türk izleyicisinin karşısına çıkacağım” dedi. 

Samir, “Alacağım geri dönüşler de beni heyecanlandırıyor. Umarım Türk seyircisi ile aramızda, Azerbaycan’da olduğu gibi derin bir bağ kurabiliriz. Çünkü burası benim ikinci vatanım. Burada da başarılara imza atabilmek , oyunculuk kariyerim için çok önemli. Hatta dönüm noktası diyebilirim” ifadelerini kullandı.

“Nesrin Cavadzade ve Tamer Karadağlı’yı Kendime Örnek Alıyorum” 

Türkiye’de ünlü yapımlarda rol alan pek çok Azeri oyuncunun olduğunu söyleyen Samir, “Nesrin Cavadzade’yi beğenerek takip ediyorum. Çok başarılı işlere imza atıyor. Özellikle son iki dizisini hiç kaçırmadan izledim. Onun oyunculuğundan dersler çıkarıyorum. Yine aynı şekilde Tamer Karadağlı’yı da çok seviyorum. Çocukluğum onun dizlerini izleyerek geçti. O zamanda Azeri bir oyuncunun, Türkiye’nin en önde gelen kanallarından ve en çok reyting alan dizilerinden birinin başrolünü oynaması beni çok gururlandırıyordu. Çocukken oyunculuk hayalleri kurmamda Tamer Karadağlı’nın etkisi çok büyüktür” şeklinde konuştu. 

Samir, “Türkiye’nin en çok sevilen, saygı duyulan, Anadolu Rock için büyük adımlar atmış sanatçılarından olan Cem Karaca’nın baba tarafından Azerbaycanlı olduğunu biliyor muydunuz? Biz Azerbaycan’da Cem Karaca’nın şarkılarını severek dinleriz. O başarılı işler yaptı ve Türk halkı onu bağrına bastı. Ben de gelecekte bu saydığım usta oyuncular kadar başarılı olmayı umuyorum. Bunun için var gücümle çalışıyorum” dedi. 
 

İlgili Sayfalar: Magazin