'Nagihan Karadere' Türk Mutfağına Sadık Kalarak Zayıflatıyor!

"Nagihan Karadere" Türk Mutfağına Sadık Kalarak Zayıflatıyor!

Geçtiğimiz günlerde eşi ile yaşadığı sorunların basına yansıması ile gündeme gelen Nagihan Karadere, uzun süredir hazırlığı içinde olduğu özel zayıflama programını yakın çevresine 1 aydır sunduğu biliniyor.

Yarışmada açlık krizlerine giren ve yarışma sonrasında da yemekten hızını alamayan milli sporcu Nagihan Karadere, aldığı kilolardan kısa zamanda kurtularak güzelliği ve formu ile herkesin dikkatini tekrar çekmeyi başarmıştı.

Tok tutan ve tamamen türk mutfağına sadık kalarak bir diyet programı oluşturan Nagihan'ın sırrına ilk önce en yakın arkadaşları ortak olmuş.

ÜNLÜLERDEN NAGİ DİYETİNE DESTEK

Nagihan Karadere adadan sonra aldığı kilolarını uyguladığı diyet ve beslenme programı ile birleştirerek önce kendini forma soktu. Şimdilerde ise hem yakın çevresinden hem de sanat dünyasının ünlülerinden gelen taleplere yetişmeye çalışıyor. Uyguladığı tok tutan diyet ve beslenme programı ile birlikte yurt dışında keşfettiği çikolatalı ve çilekli protein bazlı bir içeceği de Türkiye'de kullanılmasını sağlayan Nagehan, hazırladığı evde egzersiz videosu ile de bu işe profesyonelce adım attığını gösterdi.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 18/10/2016 14:48:55

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin