Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Nagihan Karadere'den formda kalmanın sırları

Nagihan Karadere'den formda kalmanın sırları

Survivor 2016'nın en çok konuşulan isimlerinden biri olan Nagihan Karadere özel zayıflama programı ile fazla kilolara savaş açtı.

18.10.2016 14:53

Survivor 2016'nın en çok konuşulan isimlerinden biri olan Nagihan Karadere, uzun süredir hazırlığı içinde olduğu özel zayıflama programını yakın çevresine 1 aydır sunduğu biliniyor.

Yarışmada açlık krizlerine giren ve yarışma sonrasında da yemekten hızını alamayan milli sporcu Nagihan Karadere, aldığı kilolardan kısa zamanda kurtularak güzelliği ve formu ile herkesin dikkatini tekrar çekmeyi başarmıştı. 

Tok tutan ve tamamen Türk mutfağına sadık kalarak bir diyet programı oluşturan Nagihan'ın sırrına ilk önce en yakın arkadaşları ortak olmuş.

 

nagihan karadere

Ünlülerden Nagi diyetine destek
Nagihan Karadere adadan sonra aldığı kilolarını uyguladığı diyet ve beslenme programı ile birleştirerek önce kendini forma soktu. Şimdilerde ise hem yakın çevresinden hem de sanat dünyasının ünlülerinden gelen taleplere yetişmeye çalışıyor. Uyguladığı tok tutan diyet ve beslenme programı ile birlikte yurt dışında keşfettiği çikolatalı ve çilekli protein bazlı bir içeceği de Türkiye’de kullanılmasını sağlayan Nagehan, hazırladığı evde egzersiz videosu ile de bu işe profesyonelce adım attığını gösterdi.

nagihan karadere

Protein yüklü çikolata ve çilek içeceği ile kilo vermeyi kabusu olmaktan çıkarıp keyifli bir lezzet ile sunan Nagehan’ın sunduğu bu program kısa sürede ünlüler tarafından da yoğun ilgi gördü.  

Zayıflama programında kendi diyet listesini ve özel bir yaşam programı da sunan Nagehan’ın hedefi; aç bırakmadan herkesin evde yapabileceği egzersizlerle insanları zayıflatmak.

Sanat camiasından büyük ilgi
1,5 ayda kazandığı eski formu ve fit görünümü ile önce kendi çevresinin sonrada tüm camianın dikkatini çeken Nagihan Karadere’nin hedefinde kiloları ile sorunlu olan ünlülerde var. 

Birçok ünlü ismin kendisinden destek almak için irtibata geçtiğini söyleyen Nagihan, “Bana inanan ve programımı uygulayan herkes için kilo vermek hayal olmaktan çıkacak” diye de iddialı konuştu.

Profesyonel sporcu kimliği ile de tanıdığımız Nagihan’ın diyet programını ve egzersiz videosunu ise kısa zamanda internette yayınlayacağını da belirtti.

Yorumlar | 0
üye profil