N'olur Ayrılalım'ın genç yeteneği Duygu Karaca

N'olur Ayrılalım'ın genç yeteneği Duygu Karaca

Genç oyuncu Duygu Karaca, Rol aldıgı N'olur Ayrılalım dizisinde canlandırdığı Saadet karakteriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Kamera arkası videoları, internette izlenme rekorları kıran Duygu Karaca sektörde var olan kadın komedyen boşluğunu doldurmayı hedefliyor!

Rol aldıgı N'olur Ayrılalım dizisinde canlandırdığı Saadet karakteriyle dikkatleri üzerine çekmeye başlayan Duygu Karaca, samimi oyunculuğu ile izleyicinin dikkatini çekiyor.

Yaz dizisi olarak izleyici ile buluşan guçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken N'olur Ayrılalım dizisi gizli bir yeteneği de ortaya çıkardı. Kamera arkası videoları, internette izlenme rekorları kıran Duygu Karaca sektörde var olan kadın komedyen boşluğunu doldurmayı hedefliyor! 

Senelerdir tartışılan manken oyuncu konusuna yanıt olarak Duygu Karaca, oyuncu fizigi ile değil yeteneği ile de dikkatleri üzerine çekebiliyormuş dedirttirdi.

Yeşilçam'dan bu yana akıllarda kalan, hafızalara yer etmiş tüm komedi filmlerinde gördüğümüz o samimi ve doğal oyunculuğu yeni nesil dizilerde görmeyi özlemiştik. Oyunculuk için sadece samimi ve doğal oynamanın yeterli olduğu, böyle isimlerin sektördeki başarısı ve izleyiciden aldiği pozitif tepki, sektörün ve izleyicinin de komedi konusunda artık seçici olduğunun ispatı.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 29/08/2016 12:01:39

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin