'Mutlu Kaya'nın sahnelere döndüğü günü bekliyoruz'

'Mutlu Kaya'nın sahnelere döndüğü günü bekliyoruz'

Diyarbakır'ın Ergani İlçe Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz, bir televizyonun ses yarışmasında finale kalan ve geçtiğimiz yıl erkek arkadaşı tarafından vurulan Mutlu Kaya'yı evinde ziyaret etti.

Ergani Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz, eşi Esra Gürbüz ile birlikte geçtiğimiz yıl bir televizyonun ses yarışmasında finale kalan ve erkek arkadaşının silahlı saldırısında ağır yaralandıktan sonra uzun süre tedavi gören Mutlu Kaya'yı evinde ziyaret etti. Mutlu Kaya ve ailesi ile bir süre görüşen Kaymakam Gürbüz, genç kızın 3 aylık fizik tedavi ve rehabilitasyonu masraflarını karşılama sözü verdi.

Kaymakam Gürbüz, "Ergani'mizden çıkan bir gencimiz Mutlu Kaya. Kendisini ben de televizyonlardan görmüştüm. O güzel sesine biz de hayran kalmıştık. Hem yüzünün güzelliği, o güzelliği sesine de yansıyordu. Gönlü de güzel. Bugün ailesiyle birlikte onu ziyaret etmek istedik. Eşim ile birlikte kendisine moral vermek istiyoruz. İnşallah bundan sonra daha sağlıklı bir yaşama kavuşma sürecinde kendisine maddi ve manevi destek vermek istiyoruz. Elimizden geldiğince tüm destekleri sunacağız. Onun iyileştiği, tekrar sahnelere döndüğü, o güzel sesini tüm Türkiye ve dünyanın duyduğu günlere dönmesini özlemle bekliyoruz. İnşallah o günleri de göreceğiz" dedi.

Mutlu Kaya, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Kaymakam bey ve eşinin gelmesinden dolayı çok mutlu oldum. Kendilerine çok teşekkür ediyorum" dedi.

SALDIRGAN MAHKUM OLMUŞTU
18 Mayıs 2015 tarihinde Mutlu Kaya, İstanbul'da katılacağı televizyon programı öncesi Ergani ilçesindeki evinde prova yaparken erkek arkadaşı olduğu belirtilen Veysel Ercan tarafından silahla vurularak ağır yaralanmıştı. Mahkeme, Mutlu Kaya'nın yaralanmasına neden olan sanık Veysi Ercan'ın 'kasten insan öldürmeye teşebbüs' suçundan 15 yıl, 'ruhsatsız ateşli silahlarla mermileri bulundurma' suçundan da 1 yıl hapis cezasına çarptırılmasına karar vermişti.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 28/09/2016 18:33:48

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin