Mustafa Sandal'dan 'Reset'li paylaşım!

Yayınlanma Tarihi: 16.07.2018 13:29 | Değiştirme Tarihi: 16.07.2018 14:02

Mustafa Sandal ve Eypio'nun 'Reset' isimli düeti 2018'e damga vurdu. Şarkı, kısa sürede milyonlarca kişi tarafından dinlenirken, Sandal'dan 'Reset'li paylaşım geldi.

Mustafa Sandal ve Eypio, yaza bomba gibi girdi. İkilinin 'Reset' ismini verdiği yeni parçasında ilklere imza atan sanatçılar, şarkıya çektikleri kliple de müzik piyasasında isimlerinden söz ettirdiler. Söz ve müziğinin Eypio'ya ait olduğu şarkı kısa sürede milyonlarca kişi tarafından dinlendi. Mustafa Sandal, hafta sonu yaptığı paylaşımın altına "Reset'lemeli keyifli bir hafta sonu diliyorum canlar" notunu düştü. Paylaşım kısa sürede binlerce kişi tarafından beğenildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Klipte muhteşem Mustafa Sandal ve Eypio uyumu!

Yayınlandığı ilk gün Youtube'da trend videolar arasına giren şarkının klibinde Mustafa Sandal ve Eypio uyumu müzikseverlerden tam not aldı. Rapçi Eypio, hem şarkıda hem de klipte Mustafa Sandal'a eşlik etti. İkilinin muhteşem performansı göz doldurdu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Mustafa Sandal'ın oğlu da klipte dans etti

Müzik piyasasını kasıp kavuran şarkının klibinde Mustafa Sandal'ın oğlu Yaman da yer aldı. Yaman, gösterdiği dans performansıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Esra Erol klipte haber sundu

Ünlü sunucu Esra Erol da klipte yer alanlar arasıda. Klibin hemen başında haber sunan Esra Erol, izleyenler için büyük sürpriz oldu. Başarılı sunucu Mustafa Sandal ve Eypio'nun ortak çalışması olan 'Reset' isimli klibe oldukça yakıştırıldı.

Haber ile ilgili metin girin!.