Mustafa Sandal'dan Burcu Esmersoy'a iltifat yağmuru: Senin kadar güzel bir kadın...

Yayınlanma Tarihi: 17.11.2019 13:09 | Değiştirme Tarihi: 17.11.2019 13:09

Burcu Esmersoy, sunuculuğunu yaptığı bir organizasyonda, şarkı söylemesi için davet ettiği Mustafa Sandal'ın sözleri karşısında bir hayli utandı. Sandal'ın iltifatları karşısında şaşkınlık yaşayan Burcu Esmersoy, 'Olay başka yere gidiyor' diyerek kulisin yolunu tuttu.

Milliyet'te yer alan habere göre, Mustafa Sandal, şarkı söylemek için kendisini sahneye davet eden Burcu Esmersoy’a, “Senin gibi güzel bir kadın çağırırsa duracak halim yok” diyerek iltifat etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Burcu Esmersoy’un, sunuculuğunu üstlendiği İTHİB Uluslararası Kumaş Tasarım Yarışması’nda, jüri üyesi Mustafa Sandal’la sohbeti geceye damgasını vurdu.Sunucunun Raffles İstanbul’daki sahnede, “Mustafa sana, ‘Gel Bana’ desem ne dersin?” sorusuna şarkıcı, “Senin kadar güzel bir kadın çağırırsa duracak halim yok” karşılığını verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Esmersoy’a iltifat etmeye devam eden Sandal, “Spor salonunda her mekik çektiğimde bir kadına bakıyordum. O kişi Burcu Esmersoy” diye konuştu. Esmersoy, aldığı iltifatlar karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Utandığı görülen sunucu, “Seni şarkı söylemen için anons edecektim ama olay başka yere gidiyor. Sahneyi sana bırakıyorum” diyerek, kulise yöneldi.

Şarkıcı, daha sonra ‘Gel Bana’ parçasını seslendirdi.