Mustafa Örs kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Mustafa Örs hakkındaki bilgiler

Mustafa Örs, bu akşam başlayan O Ses Türkiye yeni sezonunda merak edilen yarışmacılardan. Yeni bölümde dikkat çeken yarışmacı, 2 jüriyi döndürmeyi başardı. Mustafa Örs’e dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Mustafa Örs kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

Yayınlanma Tarihi: 09.10.2021 23:27
Değiştirme Tarihi: 09.10.2021 23:27
Mustafa Örs kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Mustafa Örs hakkındaki bilgiler

Ekranların en çok izlenen yarışmalarından olan O Ses Türkiye, onuncu sezonu 2. bölümü bu akşam yeni yarışmacı adaylarını tanıtmayı sürdürüyor. Mustafa Örs, O Ses Türkiye 2021 ilk turunda kör elemelerde şarkı performansıyla iki jüri üyesini döndürmeyi başardı. İşte O Ses Türkiye yarışmacısı Mustafa Örs hakkındaki bilgiler…

MUSTAFA ÖRS KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Mustafa Örs, , 21 yaşında. Yarışmaya İzmir'den katılıyor. Müziğin içinde doğduğunu belirten Mustafa Örs'ün abisi elektrogitar çalıyormuş. Evde abisini görüp müziğe ilgisi küçük yaşlarda başlamış. Altıncı sınıfta iken öğretmenleri tarafından sesi keşfedilmiş.

Lisede gitar çalmaya başlayan Mustafa Örs, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Müzikoloji bölümü son sınıfta okuyor. Çalabildiği enstrümanlar olarak piyano, gitar ve klarneti sayıyor. Şan eğitimi alıyor.

KİMİN TAKIMINA KATILDI?

Mustafa Örs, O Ses Türkiye 2021'in kör eleme turunda Karanfil şarkısı performansıyla Ebru Gündeş ve Oğuzhan Koç'u döndürmeyi başardı. Yoluna Oğuzhan Koç ile devam etme kararı aldı.