Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Mustafa Ceceli'nin çok özel anısı

Mustafa Ceceli'nin çok özel anısı

EXPO 2016'da 12 Ağustos'ta başlayan konser serisinde ilk olarak Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Mustafa Ceceli sahneye çıktı. EXPO 2016 Antalya Ünlüler Ormanı’na ilk ağacı diken sanatçı olan Ceceli, bu anısını da izleyicilerle paylaşarak, "Yıllar boyu benim için çok özel bir anı olarak kalacak" dedi.

13.08.2016 13:29

Dünyaca ünlü şarkıcılar ve grupların yanı sıra Türkiye’nin sevilen seslerinin konserlerine de ev sahipliği yapan EXPO 2016 Antalya’da konserler devam ediyor.

Türkiye'nin sevilen seslerinden Mustafa Ceceli, EXPO 2016 Antalya’da konser verdi. Turkcell Büyük Amfi Tiyatro'yu dolduran binlerce Ceceli hayranı unutulmaz bir gece yaşadı. Albümlerinde yer alan şarkılarını hayranlarıyla birlikte seslendiren Mustafa Ceceli, sahne performansıyla büyük alkış aldı. Ceceli, romantik şarkıların yanı sıra 'Hanımey' gibi türküleri de seslendirdi. Ceceli, amfi tiyatroyu dolduran hayranlarıyla birlikte halay çekti. Romantik şarkılarda sahne ışıklarını da kapattıran Ceceli, şarkılarını seyircilerin telefon ışıkları eşliğinde söyledi. 

Yaklaşık 1,5 saat sahnede kalan Mustafa Ceceli, konser sırasında org, gitar ve darbuka gibi enstrümanları da çalarak her anlamda yetenekli bir sanatçı olduğunu ortaya koydu.

"EXPO 2016'YA İLK AĞACI BEN DİKTİM"
EXPO 2016 Antalya’nın ünlü sanatçıları ağırladığını ve ağırlamaya devam edeceğini söyleyen Mustafa Ceceli, EXPO 2016 Antalya Ünlüler Ormanı’na ilk ağacı kendisinin diktiğini hatırlatarak, şunları söyledi:"EXPO’da bu akşam sahne bizim için daha bir anlamlı, çünkü buradaki ilk ağacı ben diktim. O yüzden benim için yıllar boyu çok özel bir anı olacak. Ne zaman EXPO’dan bahsetseler ‘ilk ağacı bu adam dikti’ diyecekler. Ne diktim? Armut diktim."

Ceceli, 9 Mayıs 2015 tarihinde EXPO 2016 Antalya sergi alanına Ünlüler Ormanı kapsamında ağaç diken ilk isim olmuştu. 4 metre boyunda bir süs armudu (Pyrus calleryana) diken sanatçı, “Benim için özel bir ayrıcalık oldu”  diye konuşmuştu.

Yorumlar | 0
üye profil