Mustafa Ağca kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye Mustafa Ağca hakkındaki bilgiler

Mustafa Ağca kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye yedinci bölümünde kör eleme turu devam etti. Yeni bölümde sahne alan Mustafa Ağca, performansıyla dikkat çekti ve iki jüriyi döndürmeyi başardı. Peki, Mustafa Ağca kimdir, kaç yaşında, nereli? Hangi jüriyi seçti?

Yayınlanma Tarihi: 13.11.2021 22:20
Değiştirme Tarihi: 13.11.2021 22:20
Mustafa Ağca kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye Mustafa Ağca hakkındaki bilgiler

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu tüm heyecanıyla devam ediyor. Bu turda sahneye çıkan yarışmacılardan Mustafa Ağca, 7. bölümde sahnedeki performansı 2 jüri üyesini döndürmeyi başardı. Programın takipçileri de Mustafa Ağca’ya dair bilgileri sorguluyor. Peki, Mustafa Ağca kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

O SES TÜRKİYE MUSTAFA AĞCA KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Mustafa Ağca, 19 yaşında. Yarışmaya Kayseri’den katılıyor. Daha öncesinde herhangi bir sahne deneyimi olmayan yarışmacı, 4,5 senedir müzikle uğraştığını söyledi. Aynı zamanda müzikle ilgili bir eğitimi de yokmuş. Genelde yabancı ve Türkçe rock müzik söylediğini belirtti. Bununla birlikte country türü de söylediği türler arasında yer alıyor.

MUSTAFA AĞCA HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin beşinci bölümünde sahneye çıkan Mustafa Ağca, “THROUGH THE VALLEY” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla Oğuzhan Koç ve Ebru Gündeş’i döndürmeyi başardı. İlk turu geçen Mustafa Ağca, Ebru Gündeş’in takımına katıldı.

 

İlgili Sayfalar: Magazin