Mustafa Açıkgöz kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Mustafa Açıkgöz hakkındaki bilgile

Mustafa Açıkgöz kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye dördüncü bölümün dikkat çeken isimlerinden birisi de Mustafa Açıkgöz oldu. Performansıyla 3 jüri üyesini döndürmeyi başaran yarışmacı hakkındaki bilgiler araştırılıyor. Peki, O Ses Türkiye Mustafa Açıkgöz kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 23.10.2021 20:55
Değiştirme Tarihi: 23.10.2021 20:55
Mustafa Açıkgöz kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Mustafa Açıkgöz hakkındaki bilgile

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu devam ediyor. Bu turda yer alan yarışmacılardan Mustafa Açıkgöz, dördüncü bölümde performansıyla damga vurdu ve üç jüri üyesini döndürmeyi başardı. Peki, Mustafa Açıkgöz kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

O SES TÜRKİYE MUSTAFA AÇIKGÖZ KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Mustafa Açıkgöz, daha önce de yarışmaya katılmış. Nişanlısı ile katıldığını söyleyen Mustafa Açıkgöz, evlendiklerini ve üç ay sonra doğum yapacağını söyledi.

2017 sezonunda Mustafa Açıkgöz, o zaman nişanlısı, şu an evli olduğu Jinda Karakaş ile O Ses Türkiye sahnesinde “Al Ömrümü” şarkısını seslendirmiş. Başarılı yarışmacılara Murat Boz ve Hadise döndü. Bu iki jüriden Hadise’yi seçmişler. İkinci turda ise elenerek yarışmaya veda etmişler.

MUSTAFA AÇIKGÖZ HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin dördüncü bölümünde ekrana gelen Mustafa Açıkgöz, “ÇALIN DAVULLARI” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla Ebru Gündeş, Beyazıt Öztürk, Murat Boz’u döndürdü. Mustafa Açıkgöz, yoluna Ebru Gündeş’in takımında devam etmeyi seçti.

 

İlgili Sayfalar: Magazin