Murat Yıldırım'dan eşi Iman Elbani hakkında açıklama: Benden başka kimsesi yok

Oyuncu Murat Yıldırım, eşi Iman Elbani’nin kuaförde kişisel bakımlarını yaptırdığı sırada kapıda beklerken görüntülendi. Ünlü oyuncu "Bugün izin günümüz, biraz dışarı çıktık. Eşim her zaman benimle. İstanbul’da kimsesi yok, bir tek ben varım. Ailesi yok, arkadaşları yok. O yüzden benimle beraber olacak, kiminle beraber olacak?" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 16.10.2020 09:59
Değiştirme Tarihi: 16.10.2020 09:59
Murat Yıldırım'dan eşi Iman Elbani hakkında açıklama: Benden başka kimsesi yok

Oyuncu Murat Yıldırım eşi Iman Elbani ile Bebek’te görüntülendi. Eşi Iman Elbani’nin kuaförde kişisel bakımlarını yaptırdığı sırada kapıda bekleyen oyuncu Murat Yıldırım, "Bugün izin günümüz, biraz dışarı çıktık. Eşim her zaman benimle. İstanbul’da kimsesi yok, bir tek ben varım. Ailesi yok, arkadaşları yok. O yüzden benimle beraber olacak, kiminle beraber olacak?" dedi.

Rol aldığı dizi ile ilgili de konuşan Murat Yıldırım “Düzenli testler yapılıyor. Herkes maske ile dolaşıyor. Sette her zaman doktorlar var. Riski göze alamayız. Çok şükür sette hiç kimsede hiçbir şey yok şu ana kadar. İnşallah en kısa zamanda bütün dünya üzerinden bu problem kalkar" diye konuştu.