Murat Övüç'ten Yeşim Salkım'a ağır küfürler! Mahkemede hesaplaşacak...

Murat Övüç, polemik yaşadığı şarkıcı Yeşim Salkım'a, çıktığı bir mekanda ağır küfürler etti. Yeşim Salkım, küfrün edildiği görüntüleri sosyal medyada paylaşarak 'bu ülke çok gördü senin gibileri yok oldular yazık sana' dedi. Yeşim Salkım, bu yaşananların ardından sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu ve Övüç hakkında kendisine ettiği küfür nedeniyle dava açacağını duyurdu. Yaşanan olay, birçok haber sitesinde ve sosyal medyada gündem oldu. 

Yayınlanma Tarihi: 04.08.2020 10:01
Değiştirme Tarihi: 04.08.2020 10:25

Üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in öldürülmesi sonrası sarf ettiği sözler nedeniyle eleştirilen ve bu sözleri nedeniyle Yeşim Salkım ile polemik yaşayan Murat Övüç, çıktığı mekanda Yeşim Salkım'a ağır küfürler savurdu. 

Murat Övüç, "Bir tane şarkıcı var o... Beni kadın düşmanı ilan etmiş. Bütün mağdur kadınların yanındayım. Seni o..." diyerek açıkça Yeşim Salkım'a küfür etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yeşim Salkım ise bu anlara ait görüntüleri Twitter hesabından paylaşarak, "Yorum sizin nerede mağdur kadın var ben yanındayım diyen bu zavallı sizlere emanet ben çok şükür hiç o ağzına aldığı küfürle anılmadım şimdi Murat Övüç, keşke o ağzından çıkanı duysan unutma kontrolsüz güç güç değildir bu ülke çok gördü senin gibileri yok oldular yazık sana" dedi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Öte yandan Instagram hesabından avukatı aracılığıyla bir açıklama yapan Yeşim Salkım, Murat Övüç'e bu sözler nedeniyle dava açacağını duyurdu.