Murat Dalkılıç yeni bir aşka mı yelken açıyor? Murat Dalkılıç, Gizem Gültekin ile mi beraber?

Murat Dalkılıç ve Hande Erçel'in evlenmesi beklenirken yollarını ayırması herkesi şaşırtmıştı. Hande Erçel'in, Murat Dalkılıç'ın çocuk isteğine karşı çıktığı için ayrılık yaşandığı iddia edilmişti. Dalkılıç'ın yeni bir aşka yelken açtığı iddia ediliyor.

Yayınlanma Tarihi: 17.11.2020 12:26
Değiştirme Tarihi: 17.11.2020 12:50
Murat Dalkılıç yeni bir aşka mı yelken açıyor? Murat Dalkılıç, Gizem Gültekin ile mi beraber?

Geçtiğimiz yaz ayında oyuncu Hande Erçel'den ayrılan şarkıcı Murat Dalkılıç'ın yeni bir aşka yelken açtığı öne sürüldü. Hande Erçel'den ayrıldıktan sonra kimseyle görüntü vermeyen Murat Dalkılıç'ın özel hayatıyla ilgili ortaya flaş bir iddia atıldı.

YENİ AŞKI KİM?

'Gossip Pasta' adlı Instagram sayfasının iddiasına göre; Dalkılıç, önceki gün Netflix'in yeni dizisi 'Bir Başkadır'ı izlediği esnada çekilmiş bir fotoğraf paylaştı. Dalkılıç'ın bu paylaşımının ardından isminin Gizem Gültekin olduğu öğrenilen bir bayan 'Bir Başkadır' dizisini izlerken çekilmiş bir fotoğraf paylaştı.Paylaşılan fotoğraflardaki eşyaların birbirlerine olan benzerliği aşk söylentilerini gündeme getirdi. Dalkılıç, bu paylaşımını hava aydınlıkken yapmayı tercih etti. Gizem Gültekin isimli bayan ise bu paylaşımı hava karardığında yaptı. Son olarak Hande Erçel ile aşk yaşayan Murat Dalkılıç'ın bu haber sonrası ne açıklama yapacağı merak konusu oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.