Murat Dalkılıç Twitter'dan isyan etti! "Benim boyum 1.71 değil ki..."

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, Twitter'dan boyuyla ilgili çıkan iddialara en sonunda isyan etti. Gülerek yaptığı paylaşımla, Twitter'da gündem olan Murat Dalkılıç, boyuyla ilgili iddiaları yanıtladı ve yaptığı paylaşımda, "İyi de benim boyum 1.71 değil ki" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 04.09.2020 20:24
Değiştirme Tarihi: 04.09.2020 20:24
Murat Dalkılıç Twitter'dan isyan etti! 'Benim boyum 1.71 değil ki...'

Güzel oyuncu Hande Erçel'le ilişkilerini noktalayan Murat Dalkılıç, şimdi de boy konusuyla alakalı gündemden düşmüyor. Boyuyla ilgili çıkan iddiları yanıtlayan yakışıklı oyuncu, Twitter'dan yaptığı paylaşımla herkesi güldürdü. 

MURAT DALKILIÇ'IN BOYU KAÇ CM?

Başarılı şarkıcı Murat Dalkılıç'ın adı son günlerde gündemden düşmüyor. Oyuncu Hande Erçel'den bebek istediği için ayrıldığı iddia edilen Murat Dalkılıç'ın boyunun kaç cm olduğu tartışılmaya başlandı. Birçok web sitesinde bulunan bilgilerin neredeyse hepsinde Dalkılıç'ın boy uzunluğunun 1.71 cm olduğu yönünde.

Peki Murat Dalkılıç'ın boy uzunluğu kaç cm? Bu tartışmalara son noktayı koymak isteyen Dalkılıç, Twitter hesabından " İyi de benim boyum 1.71 değil ki" tweetini paylaştı. Kısa bir sürede Dalkılıç'ın yaptığı paylaşıma onlarca yorum geldi. Birçok yerde boy uzunluğunun 1.71 cm olduğu yazan Murat Dalkılıç, takipçilerinin gerçek boy uzunluğunun kaç cm olduğunu sorması üzerine bir yorum yapmadı.

İşte Murat Dalkılıç'ın paylaşımı:

Haber ile ilgili metin girin!.