Murat Dalkılıç'tan Merve Boluğur'a sürpriz

Murat Dalkılıç'tan Merve Boluğur'a sürpriz

Murat Dalkılıç, eşi Merve Boluğur'a yüzük sürprizi yaptı.

Murat Dalkılıç, eşi Merve Boluğur'a yüzük sürprizi yaptı. Ünlü çift, evlendikten sonra alyans takmayarak dikkatleri üzerlerine çekmişti. Murat Dalkılıç, eşi Merve Boluğur'a doğum günü sürprizi olarak iri taşlı bir tektaş alarak yüzük sürprizi yaptı.

16 Eylül’de 29 yaşına girecek olan Merve Boluğur’a eşi Murat Dalkılıç’tan sürpriz hediye geldi. Geçen sene eşinin yeni yaşında ekim ayının ilk haftasına bilet alarak, Maldiv tatili planlayan Dalkılıç, bu kez farklı bir yol denemeyi tercih etti.

Dünya evine girdikten sonra alyans takmayarak dikkatleri üzerine çeken ikiliden şarkıcı, eşine irice bir tektaş yüzük aldı.

Erken doğum günü sürprizi
Dalkılıç, evliliğin simgesi olan tektaşı eşinin parmağına taktı. Daha önce birlikteliklerini tüm dünyanın bildiğini ve bu yüzden alyans takma ihtiyacı duymadıklarını söyleyen Dalkılıç, böylece Boluğur’a tektaş alarak erken doğum günü sürprizi yapmış oldu. İri taşlı yüzük, sosyal medya kullanıcıların da dikkatlerinden kaçmadı.

Düşman çatlatıyorlar
Geçtiğimiz Ağustos ayında evliliklerinin 1. yılını kutlayan Murat Dalkılıç-Merve Boluğur çifti, gittikleri her yerde el ele göz göze düşman çatlatıyorlar.

Konser hazırlıklarında Dalkılıç'ı yalnız bırakmadı
Merve Boluğur eşinin uzun süre hafızalardan silinmeyecek olan Harbiye Açıkhava konseri hazırlıklarında eşini hiç yalnız bırakmamıştı. Muhteşem bir konsere imza atan Murat Dalkılıç'ta eşinin uğuruna inanarak çıkardığı son albüm olan Epik'te yer alan 'Boya Gitsin' şarkısında Merve Boluğurla düet yaptı.

Görüntülenme : 2198 Yayınlanma Tarihi: 16/09/2016 15:39:51

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin