Murat Dalkılıç dansçısıyla yolları ayırdı

Yayınlanma Tarihi: 27.03.2017 11:42 | Değiştirme Tarihi: 27.03.2017 11:42

Murat Dalkılıç, ismini kullanarak Rus şarkıcıya ahlaksız mesajlar gönderen Ömer Yeşilbaş ile ilgili beklenen açıklamayı yaptı...

Murat Dalkılıç’ın sahne koreografilerini hazırlayan ve aynı zamanda baş dansçısı olan Ömer Yeşilbaş’ın, Rus şarkıcı Tasha’ya Dalkılıç’ın adını kullanarak yazdığı ahlâksız mesajlar üzerine, ünlü popçu Dalkılıç açıklama yapmak zorunda kaldı.

Yeşilbaş, Rus dansçıya yazdığı mesajlarda Dalkılıç hakkında da ağır ifadeler kullanmıştı. Gündeme düşen olayla ilgili Murat Dalkılıç, sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Sevgili Basın Mensubu Dostlarım;

“Bugün gazetelerde sizlerle birlikte aynı anda öğrenmiş olduğum 3. Şahısların arasında geçen tuhaf, anlamsız ve bir o kadar da çirkin yazışmalara adımın karıştırılmaması ve tamamen benim dışımdaki bu konunun benim manevi değerlerime, kişiliğime, aileme zarar verecek boyutlara taşınmaması bakımından hassasiyetinizi rica ediyorum.

Ben yaptığım işlerle anılmak isteyen ve beni dinleyen, izleyen milyonların bana verdiği desteği, güveni ve sevgiyi haketmek için durmadan çalışan biriyim.

Hiçkimsenin Beni bu tür polemiklerin içine çekmesine izin vermeyeceğim ve aynı özeni sizlerden de bekliyorum.

Kimin kime ne yazdığı, yazılanların hangisinin değiştirildiği ya da konunun diğer herhangi bir yanıyla ilgilenmiyorum ancak beni bu tür bir açıklama yapmak zorunda bırakan Ömer Yeşilbaş bugün itibarıyla benim ekibimde yer alan bir dansçı değildir.
Saygılarımla,

Murat Dalkılıç”