Murat Dalkılıç'a Harbiye konserinde Merve Boluğur desteği

Murat Dalkılıç'a Harbiye konserinde Merve Boluğur desteği

Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde konser veren Murat Dalkılıç'ı eşi Merve Boluğur yalnız bırakmadı. Düet yaptıkları 'Boya Gitsin' şarkısının klibinde birlikte rol alacaklarını söyleyen çiftlerden Murat Dalkılıç eşiyle kendisine çok fazla reklam filmi teklifi geldiğini belirtti.

Pop müziğin sevilen seslerinden Murat DalkılıçHarbiye Açıkhava Sahnesi'nde muhteşem bir konsere imza attı. 

Hayranlarının akın ettiği konsere Serenay Aktaş, Bensu Soral ve Pelin Karahan gibi ünlü isimler de katıldı.

Muhteşem sesi, şarkıları ve dans şovu ile hayranlarına unutulmaz anlar yaşatan Murat Dalkılıç'ın eşi de bu özel gününde ünlü popçuyu yalnız bırakmadı. Merve Boluğur eşini en ön sıradan izledi.

Murat Dalkılıç'tan daha heyecanlı olduğunu söyleyen Boluğur, "Aylardır bu konsere hazırlanıyor. Çok büyük emek verdi. Ben de ona manevi olarak destek verdim. Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır. O yüzden destek oldum" diye konuştu.

Eşinin klibinde rol alacak
Dalkılıç'ın albümünde "Boya Gitsin" adlı şarkıda eşiyle düet yapan ünlü oyuncu şarkının klibinde rol alacağını söyledi ve ekledi: Hem bize hem de çocuklarımıza anı olsun istiyoruz.

Teklif yağıyor
Murat Dalkılıç da Merve Boluğur'la birlikte klip çekecekleri için çok heyecanlı olduğunu belirtti ve eşiyle kendisine çok fazla reklam teklifleri geldiğini söyledi. 

Görüntülenme : 20472 Güncelleme Tarihi: 01/09/2016 12:49:23
Yayınlanma Tarihi: 01/09/2016 12:41:33

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin