Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Murat Boz ve Ebru Gündeş klip için kamera karşısına geçti

Murat Boz ve Ebru Gündeş klip için kamera karşısına geçti

Başarılı projeleri ile 2016 yılına damga vuran O Ses Türkiye'nin sevilen jüri üyesi Murat Boz'dan Magazin 8'e çok özel açıklamalar...

25.12.2016 15:19

2016 yılını yoğun bir çalışma temposu ile geçiren ünlü şarkıcı Murat Boz albüm, konserler, sinema filmi derken şimdi de bir emlak projesinin reklam yüzü oldu. Projenin tanıtımı için basının karşısına çıkan ünlü şarkıcı çok özel açıklamalar yaptı. 

Ebru Gündeş'le klip müjdesi
Reklam projesinde yer almaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Boz, Magazin 8 aracılığı ile hayranlarına yeni klip müjdesi verdi.

Murat Boz 2016 yılına damga vuran 'Janti' adlı albümünde yer alan 'Gün Ağardı' şarkısına Ebru Gündeş'le düet yapmıştı. 

Geçtiğimiz günlerde 'Gün Ağardı' şarkısının klibi için Ebru Gündeş'le birlikte kamera karşısına geçen yakışıklı popçu, "Ebru Gündeş Türkiye'nin gelmiş geçmiş en büyük seslerinden biri. Benim düet teklifimi kabul etmesi de çok büyük bir incelik. Gerçekten onur duydum. Onunla birlikte şarkı söylemek benim için büyük şereftir. Şarkımıza klip çektik. Klibi çok yakında izleyebileceğiz" dedi.

Yorumlar | 2
üye profil
gülderen öner 2 yıl önce
ebru gündeş gözümüzden düştü
hilal yıldız 2 yıl önce
ebru gündeş ve murat boz her ikside cok basarılı cok samimi cana yakın...her ikiside süper şarkı süper sesleri süper umarım klipte bi o kadar süper..ayrıca murat boz ebru hanım ile ilgili cok doğru cok güzel şeyler söylemiş...