Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Murat Boz paylaştı! İşte Dönerse Senindir filminin afişi

Murat Boz paylaştı! İşte Dönerse Senindir filminin afişi

Murat Boz, sosyal medya hesabından İrem Sak ve Yasemin Allen'le birlikte kamera karşısına geçtiği Dönerse Senindir filminin afişini paylaştı.

24.11.2016 13:59

Sesi ve şarkıları kadar son dönemde oyunculuk performansı ile de adından söz ettiren Murat Boz, 'Hadi İnşallah' ve 'Kardeşim Benim' filmlerinden sonra şimdi de İrem Sak ve Yasemin Allen'le birlikte rol aldığı Dönerse Senindir adlı film ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

murat boz

TAFF Yapım imzalı romantik-komedi 'Dönerse Senindir'de Mehmet isimli bir moda fotoğrafçısını canlandıracak olan Murat Boz filmin afişini sosyal medya hesabından paylaştı ve altına da, "Ve işte afişimiz #DönerseSenindir fragmana da çok az kaldı" notunu düştü. 

Film 23 Aralık'ta vizyonda.

Filmin konusu;
Murat Boz, Yasemin Allen ve İrem Sak'ın başrolleri paylatığı filmin yönetmenliğini Erol Özlevi üstleniyor. Senaryoda ise Gizem Elçi ve Oğulcan Türe'nin imzası var. Boz’un reklam fotoğrafçısı Mehmet karakterini üstlendiği filmde, Allen Mehmet’in hayatının aşkı Selin'i, Sak ise arkadaşı Defne'yi canlandırıyor. Mehmet'in Selin'le ayrılıklarının ardından onu geri kazanmak için Defne'yle giriştiği işbirliğini konu alan filmin yapımcılığını TAFF üstleniyor.

Yorumlar | 0
üye profil