Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
MURAT BOZ'DAN RADİKAL SOSYAL MEDYA KARARI!

MURAT BOZ'DAN RADİKAL SOSYAL MEDYA KARARI!

Son günlerde Instagram'dan hakaret eden takipçilerini engellediği konuşulan Murat Boz artık paylaşımlarına yorum yaptırmıyor.

10.08.2016 23:00

Geçtiğimiz günlerde çıkan bir haberde Murat Boz'un Instagram hesabından paylaşımlarının altında küfür ve hakaret içeren yorumlarda bulunan yaklaşık 3 bin takipçisini engellediği iddia edilmişti. Boz, ise konuda hakkında "Sosyal medya hesaplarım bir firma tarafından takip ediliyor. Küfür edenleri engelliyoruz. Hakaret kabul etmiyoruz" açıklamasını yapmıştı.

Murat Boz'dan hakaretlere engel!

Yakışıklı popçu uygunsuz yorumların devam etmesi üzerine sürpriz bir harekette bulundu. Instagram uygulamasına yeni gelen yorumları kapatma özelliğinden faydalanan şarkıcı, artık paylaşımlarına yorum yapılmasına izin vermiyor. 5 milyonu aşkın takipçisiyle Instgram'da en çok takipçisi bulunan Türk ünlülerin başında gelen Murat Boz'un bu radikal kararı takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı. Boz'un fan sayfaları ise, konu hakkında "Adamı delirttiler, sonunda olacağı buydu" gibi yorumlar yapıldı.İşte Murat Boz'un son paylaşımı;
Yorumlar | 0
üye profil