Hem dizi hem film setinde!

Ünlü oyuncu Murat Akkoyunlu iki set arasında mekik dokuyor...

Yayınlanma Tarihi: 08.07.2014 14:25
Değiştirme Tarihi: 08.07.2014 14:43
Hem dizi hem film setinde!

Fox Tv ekranlarında bu akşam yayınlanacak ‘Ruhumun Aynası’ adlı dizi  ile sevenleriyle buluşmaya hazırlanan ünlü oyuncu Murat Akkoyunlu bir taraftan dizi seti diğer taraftan da 'Çakallarla Dans 3 - Sıfır Sıkıntı' sinema filminin seti arasında mekik dokuyor.

10 gündür yoğun bir şekilde setten sete koşturan usta oyuncu 'Ruhumun Aynası' adlı dizide 8 yıllık uzatmalı sevgili Cengiz'i oynarken, sinema filminde ise güzeller güzeli Mihriban'a (Derya Şensoy) aşık 'Del Pierro Hikmet'i canlandırıyor.

Yapımcılığını Bando Yapım’ın yaptığı, yönetmenliğini Bülent İşbilen’in üstlendiği bu akşam ilk kez yayınlanacak 'Ruhumun Aynası' adlı dizide  Gülpare'nin (Filiz Ahmet)  8 yıllık uzatmalı sevgilisini oynayan Murat Akkoyunlu , yıllarca hayaller peşinde koşmuş, zaman zaman eline geçmiş parayı kaybetmiş, şeytan tüylü, ikna kabiliyeti yüksek Cengiz adlı karakteri oynuyor. Dizide başrolleri Murat Akkoyunlu ile birlikte Tuba Ünsal, Filiz Ahmet, Bora Akkaş,  Aliye Uzunatağan, Bora Yalçın, Özgürcan Çevik, Engin Alkan, Suzan Aksoy ve Alpay Şayhan paylaşıyor.  Halil Sezai’nin de konuk oyuncu olarak katıldığı dizinin ilk bölümü bu akşam 20.45’te FOX TV’de!

Yönetmenliğini Murat Şeker’in yaptığı sinema filminde ise başlıca rolleri Murat Akkoyunlu ile birlikte, Şevket Çoruh, Timur Acar, İlker Ayrık, Didem Balçın, Derya Baykal,  Derya Şensoy, Hakan Bilgin, Ceyhun Yılmaz, Gürkan Uygun ve Bülent Serttaş'ın paylaşıyor. Çakallarla Dans 'Sıfır Sıkıntı' sinema filminde hayatında ilk defa bir kadın eli tutan Hikmet (Murat Akkoyunlu) , Mihriban'a (Derya Şensoy) sırılsıklam aşık olduktan sonra evlenme kararı alıyor. Mihriban'ın annesi Cemile'nin (Derya Baykal) Hikmet'ten tek bir isteği oluyor ölmeden önce kızının tekrar 'anne' demesi...  Yeni karakterleri, sürprizleri ve aksiyonu bol sahneleriyle seyirciyi güldürmeyi hedefleyen 'Çakallarla Dans -3 Sıfır Sıkıntı' 5 Aralık 2014'te vizyona girecek.