Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Münir Özkul'un oturduğu binada yangın çıktı

Münir Özkul'un oturduğu binada yangın çıktı

Yeşilçam'ın efsane ismi Münir Özkul’un da oturduğu binada yangın çıktı.

26.10.2016 11:03

Türk sinemasının usta sanatçısı Münir Özkul’un da oturduğu binada tüpgaz sızıntısından kaynaklanan yangın çıktı. Yangın nedeniyle sanatçı Asime Atuner’in elleri ve saçları yandı. Hemen müdahale edilen yangında yıllardır sağlık sorunları yaşayan Münir Özkul’un, yangının bulunduğu kata sıçramadığı için etkilenmediği öğrenildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yangın, saat 09.00 sıralarında Sıraselviler Caddesi’nde bulunan binada  tiyatro sanatçısı Ferdi Atuner’in dairesinde çıktı. İlk belirlemelere göre tüpgaz borusunun sızıntı yapması nedeniyle parlama oldu. Tüpgazı yakmak isteyen Ferdi Atuner’in tiyatro sanatçısı eşi Asime Atuner’in çıkan yangında saçları ve eli yandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Kadının feryatlarına bina görevlisi Mehmet Kaya koştu. Yangın tüpü ile alevlere müdahale ederek yangını söndürdü. Kısa süre sonra olay yerine itfaiye ve sağlık ekipleri geldi.

İtfaiye ekipleri binaya gelerek inceleme yaptı. Saçları tutuşan ve eli yanan Asime Atuner ile eşi Ferdi Atuner, sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Bina görevlisi Mehmet Kaya, "Tüpün başı kelepçeden kurtulmuş. Büyük ihtimalle çakmağı çaktığında eli ve saçları alev alıyor. Ben gelince, yangın tüpü ile müdahale ettim. Söndürdüm Daha sonra tüpü aşağıya indirdim. Çevredeki arkadaşlar da yardıma geldi" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Öte yandan aynı binada yaşayan Türk sinemasının usta sanatçısı Münir Özkul’un dumandan etkilenmediği öğrenildi. (DHA)

Yorumlar | 0
üye profil