Müjgan Ferhan Şensoy anne oluyor

Önceki gün Cihangir'de görüntülenen Müjgan Ferhan Şensoy, birkaç gün sonra bebeğinin cinsiyetini öğreneceğini söyleyerek, gazetecilerle ayaküstü sohbet etti. 

Yayınlanma Tarihi: 30.03.2021 09:38
Değiştirme Tarihi: 30.03.2021 09:38
Müjgan Ferhan Şensoy anne oluyor

Doğumu Türkiye'de yapmak istediğini söyleyen Müjgan Ferhan Şensoy, "Çok heyecanlıyız tabii bu durumu bir süredir biliyoruz, yakın arkadaşlarımız ve ailelerimizle paylaşmıştık. Sosyal medyada açıklamak için biraz zaman geçmesini bekledik. İlk aylar sık kontrollerin olduğu dönemler şükür bir zorluğunu görmedim. İştahım yerinde, bir aşerme durumum olmadı. Kız olsa da erkek olsa da ikisi de bizi çok mutlu edecek birkaç gün sonra cinsiyet belli olacak. Doğumu burada yapmayı düşünüyoruz ailelerimizle bir arada olmayı isteriz" dedi. 

"BABAMA MÜJDEYİ VERDİK"

Babası ünlü tiyatrocu Ferhan Şensoy'un uzun yıllar Bodrum'da yaşadığını dile getiren Şensoy, "Babam uzun zamandır Bodrum'da yaşıyor, tiyatro olduğu zaman dönüyor ama Kovit-19 açısından oraya yerleşti. Ayaklarında bir sıkıntısı vardı dolaşımla ilgili ama şu anda iyi. Babam zaten tiyatro olmadığı zaman Bodrum'daki evinde orada olmayı tercih ediyor zaten ikameti orada. Hamile olduğumu öğrendiğimde Bodrum'a yanına gidip müjdeli haberi verdik. O da çok mutlu oldu" dedi.