Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Müjde Uzman kadro dışı kaldı!

Müjde Uzman kadro dışı kaldı!

Müjde Uzman, yapımcı Raciş Şaşmaz'ın tasarrufuyla rol aldığı 'Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin kadrosundan çıkarıldığı iddialarına itiraz etti. Güzel oyuncu, özel hayatı yüzünden diziden kovulduğu haberine 'iftira' dedi.

23.07.2016 09:49

Dizi sektörümüm yükselen oyuncularından Müzje Uzman, 'Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın kadrosundan çıakrıldı. Dizideki rolüyle popülaritesini hayli artıran Uzman'ın isminin aşk haberleri veilesiyle sık sık basında yer almasının yapımcı Raci Şamaz'ı rahatsız ettiği ve oyuncunun projeyle ilişkisinin kesildiği iddia edilmişti.

Uzman'ın ismi son olarak ünlü popçu Sinan Akçıl'la anılmıştı. 

UZMAN'DAN AÇIKLAMA GELDİ
Habertürk'te yer alan habere göre; kadrodan ayrılmasının ardından yazılı bir açıklama yayımlayan güzel oyuncu, diziden kendi isteğiyle ayrıldığını ve hakkında yazılanların tümünün asılsız olduğunu ifade etti.

Kadrodan çıkarıldığı iddiasını 'iftira' olarak değerlendiren aktris, "Hayatım boyunca işimi yaparken dakik, titiz ve saygılı biri oldum. İsrarla böyle kalmaya, kalbimi de aklımı da, bu işe bakış açımı ve mesafemi korumayı da, bu işi sevip layığıyla yapmaya çalılmaya da kararlıyım" ifadelerini kullandı.

Yorumlar | 0
üye profil