Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
MÜJDE UZMAN EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ'DAN NEDEN AYRILDI?

MÜJDE UZMAN EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ'DAN NEDEN AYRILDI?

Müjde Uzman, özel hayatıyla sürekli gündeme geldiği için yapımcı Raci Şaşmaz’ın tasarrufuyla rol aldığı dizinin kadrosundan çıkarıldığı haberlerine isyan etti. Diziden kendi isteğiyle ayrıldığını belirten güzel oyuncu, hakkındaki haberleri “İftira” olarak nitelendirdi.

23.07.2016 16:17

Müjde Uzman, yapımcısı Raci Şaşmaz’ın tasarrufuyla rol aldığı dizinin kadrosundan çıkarıldığı iddialarına itiraz etti. Uzman özel hayatı yüzünden diziden kovulduğu haberlerine “İftira” dedi.Dizi sektörünün yükselen oyuncularından Müjde Uzman, ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinin kadrosundan ayrıldı. Dizideki rolüyle popülaritesini hayli artıran Uzman’ın isminin aşk haberleri vesilesiyle sık sık basında yer almasının yapımcı Raci Şaşmaz’ı rahatsız ettiği ve oyuncunun projeyle ilişiğinin bu sebeple kesildiği iddia edilmişti. Uzman’ın ismi son olarak ünlü popçu Sinan Akçıl’la anılmıştı.

Aşk iddialarına sert yanıt!

UZMAN’DAN AÇIKLAMA GELDİKadrodan ayrılmasının ardından yazılı bir açıklama yayınlayan Uzman, diziden kendi isteğiyle ayrıldığını ve hakkında yazılanların tümünün asılsız olduğunu ifade etti. Kadrodan çıkarıldığı iddiasını “İftira” olarak değerlendiren aktris, “Hayatım boyunca işimi yaparken dakik, titiz ve saygılı biri oldum. Israrla böyle kalmaya, kalbimi de aklımı da, bu işe bakış açımı ve mesafemi korumaya da, bu işi sevip, layığıyla yapmaya çalışmaya da kararlıyım” dedi.

Müjde Uzman: Keşke özür dileseydi!

Müjde Uzman kanser olduğu dönemi anlattı

Meryem Uzerli'nin yeni adresi belli oldu!

Sanem Çelik 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da

Kaynak:haberturk.com
Yorumlar | 0
üye profil