Muhteşem Yüzyıl’ın Mihrimah Sultan’ı Pelin Karahan’dan çarpıcı Meryem Uzerli itirafı: Doğru bir tavır değildi

Kıbrıs Zafere Doğru dizisinde İnci Dereli’yi canlandıran Pelin Karahan, çekimleri Kıbrıs’ta devam eden çekimlerinden fırsat buldukça ailesiyle vakit geçiriyor. İstanbul’a ailesinin yanına gelen Pelin Karahan, önceki gün eşi Bedri Güntay ve çocuklarıyla Akmerkez’de görüntülendi. Karahan, Muhteşem Yüzyıl'da birlikte rol aldığı Meryem Uzerli hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 17.11.2021 09:35
Değiştirme Tarihi: 17.11.2021 09:35
Muhteşem Yüzyıl’ın Mihrimah Sultan’ı Pelin Karahan’dan çarpıcı Meryem Uzerli itirafı: Doğru bir tavır değildi

Sevilen oyuncu Pelin Karahan, şu sıralar TRT 1’in iddialı dizisi Kıbrıs Zafere Doğru’nun başrolünü üstleniyor. Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Mihrimah karakteriyle hafızalara kazınan oyuncu, o dönem sıkı dost olduğu Meryem Uzerli hakkında dikkat çeken açıklamada bulundu.

PELİN KARAHAN'DAN MERYEM UZERLİ AÇIKLAMASI

Çekimlere verilen aradan fırsat bulup İstanbul’a geldiğini söyleyen Karahan, “Haftanın yarısı burada diğer yarısı Kıbrıs’tayım. Her fırsatta ailemi görmeye geliyorum” diye konuştu.

"ÖZLEM AĞIR BASIYOR"

Snob Magazin’in haberine göre; "Kıbrıs-İstanbul arası mekik dokumak zor oluyor" diyen Karahan, “Öğlen geldim, çocukları gezdirmeye çıkardık. Daha sonra tekrar Kıbrıs'a gideceğim" dedi. "Özlem ağır basıyor" diyen oyuncu, “Biraz yorulacağız, yapacak bir şey yok” dedi.

"İMAJIM AYNI"

İmaj değişikliğine gittiği haberleriyle alakalı konuşan Karahan, “İmaj değişikliğine falan gittiğim yok, sadece fön çektiriyorum 'imaj' diye yazıyorlar. Saçlarımın rengi 9 aydır aynı" ifadelerini kullandı.

Bir döneme damgasını vuran Muhteşem Yüzyıl'da Meryem Uzerli ile birlikte rol olan Pelin Karahan’a, yapımcı Timur Savcı’nın, Uzerli’yi ‘Şımarıklık’ ile suçlaması soruldu.

Savcı'ya hak veren Karahan, “Doğru bir tavır değildi. Meryem'in yaptığı hiç hoş değildi. O dönem oradaydım. Hepimizin zor durumda kaldığı bir dönemdi. Timur abi zaten gerekli açıklamayı yaptı" dedi.

Pelin Karahan'ın, bir zamanlar sıkı dost olduğu Uzerli'ye karşı tavır aldığı da ortaya çıkmış oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin