Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Muhteşem Selfie'ni yolla, Kösem Sultan'da oyuncu ol!

'Muhteşem Selfie'ni yolla, Kösem Sultan'da oyuncu ol!

Türkiye'nin dizi konulu ilk sergisi Muhteşem Yüzyıl Teşhir-i İhtişam bir ilki gerçekleştiriyor.

28.05.2015 09:24

Türkiye’nin dizi konulu ilk sergisi Muhteşem Yüzyıl Teşhir-i İhtişam, bir ilki daha gerçekleştirerek ziyaretçilerine Kösem Sultan dizisinde oynama fırsatı sunuyor.

Sergide en yaratıcı “selfie”yi çeken ziyaretçilerden seçilenler dizide rol alma hakkı kazanıyor.  

Tims Productions ve IEG Exhibitions işbirliği ile hayata geçirilen Muhteşem Yüzyıl Teşhir-i İhtişam Sergisi, ziyaretçilerine oyuncu olma şansı sunan “Muhteşem Selfie” adlı fotoğraf yarışması başlattı.

15 Haziran’a kadar devam edecek yarışmada, “Muhteşem Yüzyıl - Teşhir-i İhtişam” sergisini ziyaret ederek, sergi içerisinde en yaratıcı “selfie”yi çekip #muhteşemselfie hashtag’i ile paylaşanlar arasından seçilecek ziyaretçiler Tims Productions’ın yeni dizisi Kösem Sultan’da rol alma şansı kazanacak.  

Kazananların iki aşamada belirleneceği yarışmada, ziyaretçilerin @muhtesemyuzyilsergisi ve #muhteşemselfie etiketi ile sosyal medyada paylaştıkları selfie”ler, kullanıcıların beğenisine sunulacak ve en çok beğeni alan 50 fotoğraf ikinci aşamaya geçecek.

Sonraki elemede ise Kösem Sultan’ın yapımcısı Timur Savcı ve yönetmeni Zeynep Günay Tan’ın da aralarında bulunduğu jüri üyeleri ilk 50 arasından en yaratıcı “selfie”yi seçecek.

Seçilen fotoğraf sahipleri de Kösem Sultan dizisinde farklı rollerde oynama şansı bulacak. Muhteşem Selfie Yarışması hakkında detaylı bilgi için http://bit.ly/MuhtesemSelfieYarismasi adresi ziyaret edilebilir.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil