Muhteşem ikiliden sürpriz düet!

Yayınlanma Tarihi: 02.11.2017 14:59 | Değiştirme Tarihi: 02.11.2017 15:04

Elçin Sangu-Barış Arduç ikilisi Mutluluk Zamanı filmi için "Bu Su Hiç Durmaz" adlı şarkıyı seslendirdiler.

Elçin Sangu ve Barış Arduç "Mutluluk Zamanı" sinema filmi için söz ve müziği Bülent Ortaçgil’e ait olan "Bu Su Hiç Durmaz" adlı şarkıyı seslendirdiler. İlk kez birlikte profesyonel kayıt yapan ikilinin başarılı performansları büyük beğeni topladı.

Video klip yayında
Elçin Sangu ve Barış Arduç'un seslendirdiği  söz ve müziği Bülent Ortaçgil’e ait olan "Bu Su Hiç Durmaz"ın video klibi yayınlandı. Prodüktörlüğünü 'Babajım İstanbul’un üstlendiği ve kayıtları 'Babajım İstanbul’da gerçekleştirilen düetin video klibinin yönetmenliğini ise filmin yönetmeni Şenol Sönmez üstlendi.

Yapımını NuLook’un, yapımcılığını Muzaffer Yıldırım’ın yaptığı, yönetmenliğini Şenol Sönmez'in üstlendiği senaryosunu ise ünlü oyuncu Buğra Gülsoy ve Ali Erkan Ersezer'in kaleme aldığı film 10 Kasım'da sinemaseverlerle buluşmak için gün sayıyor.

Biletler ön satışta
Vizyona girmesi sabırsızlıkla beklenen 'Mutluluk Zamanı'nın biletleri 3 Kasım'da ön satışa sunuluyor. Barış Arduç ve Elçin Sangu hayranlarının şimdiden geri sayıma başladığı film 10 Kasım'da vizyona giriyor.