Müge Boz'dan eleştirilere yanıt: Utanmadım neden utanayım!

Müge Boz'dan eleştirilere yanıt: Utanmadım neden utanayım!
Yayınlanma Tarihi: 14.11.2019 14:43
Değiştirme Tarihi: 14.11.2019 14:46

8 aylık hamile olan Müge Boz'un fotoğrafçı Fırat Meriç'e verdiği pozlar tartılışmaya devam ediyor. Müge Boz, pozlarını eleştiren bir takipçisine, "Bu kılıkta poz verirken utanmadım" cevabını verdi.

Müge Boz, hamilelik sürecinde kendini daha kadınsı hissettiğini belirtip, “Hayatımın en önemli dönüm noktalarından birini bu fotoğraflarla ölümsüzleştirmek istedim.Konsepti ben belirledim, kıyafetleri de kendim seçtim." ifadelerini kullandı.

Müge Boz, fotoğrafçı Fırat Meriç’e verdiği pozlar sonrası kendisine gelen "Anne olacaksın. Hala oranı buranı açıp fotoğraf atıyorsun" yorumuna şu cevabı verdi:

Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.

Evet anne olucam. Bu seni neden bu kadar alakadar etti? Anne olma kuralları var sanırım ve sen bunun kitabını yazmışsın! Ders ver de hepimiz öğrenelim.. "Müge Boz, pozlarını eleştiren bir diğer takipçisine ise, "Bu kılıkta poz verirken utanmadım" cevabını verdi.

Bebeğini kucağına almak için gün sayan oyuncu, sürpriz olması adına bebeğinin cinsiyetini öğrenmemeyi tercih etti.Müge Boz ve Caner Erdeniz çifti, bebeğin cinsiyetini doğumla birlikte öğrenecek.