Müge Boz'a eski sevgili kıyağı! Telefonları susmuyor...

Müge Boz'a eski sevgili kıyağı! Telefonları susmuyor...
Yayınlanma Tarihi: 18.07.2017 11:50 | Değiştirme Tarihi: 18.07.2017 13:55

Brezilyalı model Adriana Lima ile aşk yaşayan Metin Hara’nın eski sevgilileri, genç yazar sayesinde gündeme geldi.

Metin Hara, verdiği röportajda, "Daha önce Aslı Tandoğan, Ekin Türkmen ve Müge Boz'la flörtlerim oldu” demişti.Bu sözler kadınların tepkisini çekmişti. Ancak söz konusu polemik bazı isimlerin işine yaramış görünüyor. Bunun en büyük örneği ise uzun süredir yeni bir işle görmediğimiz Müge Boz.

Ekranda çok sayıda dizi projesi olmasına rağmen bunların kadrosunda yer alamayan güzel oyuncu, son günlerde sürekli aranmasıyla ilgili çevresine dert yanmış.

Reklamın iyisi kötüsü olmaz

Kulislerde konuşulan iddialara göre; Müge Boz, Metin Hara-Adriana Lima aşkı gündeme gelmeden önce hiç telefonunun çalmadığını ve bu aşk iddiasından sonra telefonunun susmadığını söyleyip konudan rahatsız olduğunu dile getiriyormuş.

Haber ile ilgili metin girin!.

Eski sevgili kıyağı!

En son ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem'de rol alan, sonrasında hiçbir projede yer alamayan Müge Boz, son dönemde sadece Reklam çekimleriyle adından söz ettiriyor. "Belki bu rüzgar, genç oyuncunun da işine yarayacak ve Boz, yeniden ekranlarda boy gösterecek" yorumları yapılıyor.

Öte ayndan Müge Boz’un, eski sevgilisi Metin Hara ile samimi fotoğrafını sosyal medya hesabından silmemesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Haber ile ilgili metin girin!.