Müge Anlı'nın söylediği şarkı sosyal medyayı salladı: Yıldız Tilbe'den bomba yorum geldi

Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabı açan Müge Anlı, yaptığı paylaşımlarla kısa sürede 2 milyona yakın takipçiye ulaştı. Son olarak Yıldız Tilbe'nin en sevilen parçalarından biri olan 'Çabuk Olalım Aşkım'ın bir bölümünü seslendirdiği anları paylaşan Anlı, bu performansıyla kısa sürede gündem olmayı bildi. Twitter'da da konuyla ilgili hastag de açılırken, buna kayıtsız kalamayan Yıldız Tilbe'den bomba bir Müge Anlı yorumu geldi. Yıldız Tilbe, Müge Anlı için bakın ne dedi? 

Yayınlanma Tarihi: 27.04.2021 10:31
Değiştirme Tarihi: 27.04.2021 10:35

En çok konuşulan isimlerin arasında yer alan Müge Anlı, geçtiğimiz günlerde sosyal medyaya giriş yapmıştı. Neredeyse her gün paylaşım yapan Müge Anlı, programlarda işlediği konuların yanı sıra söylediği şarkılarla gündemde yer alıyor. 

Müge Anlı, Instagram hesabından Yıldız Tilbe'nin Çabuk Olalım Aşkım şarkısını seslendirdiği bir video paylaştı.

Müge Anlı ''Madem 'Başka yok mu?' diyorsunuz, o halde bir şarkı da Yıldız Tilbe'den gelsin ve kalbinde sevgiye yer açabilen herkese gitsin'' diyerek 'Çabuk olalım Aşkım' adlı parçayı seslendirdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Anlı'nın bu paylaşımınn altına, Nilgün Belgün, Suzan Kardeş ve Zahide Yetiş gibi ünlü isimler yorum yağdırdı. Ancak en bomba yorum Yıldız Tilbe'den geldi. Tilbe Müge Anlı için; "#MügeAnlıAlbümYapsın! Valla sesi birçok şarkıcıdan güzelmiş" dedi.

Tilbe daha sonra yaptığı paylaşımda ise "Ben şarkı veririm Müge'ye herkes verir" dedi.

Tilbe'nin bu paylaşımlarına takipçilerinden destek yağdı.