Müge Anlı'nın mini elbiseli paylaşımı sosyal medyayı salladı!

14 sezondur Atv ekranlarında yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile gündemi belirleyen başarılı televizyoncu ve gazeteci Müge Anlı, sosyal medya paylaşımları ile de adından söz ettirmeye devam ediyor. Son olarak, kendisine gelen oyuncak ayıları, kadın sığınma evlerinde kalmak zorunda olan çocuklar için hediye eden Müge Anlı, bu defa mini elbiseli paylaşımıyla dikkat çekti.

Yayınlanma Tarihi: 10.12.2021 17:02
Değiştirme Tarihi: 10.12.2021 17:03
Müge Anlı'nın mini elbiseli paylaşımı sosyal medyayı salladı!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile zirvedeki yerini koruyan ünlü televiyoncu Müge Anlı, sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkat çekiyor.

Geçtiğimiz günlerde kendisine hediye gelen oyuncak ayılarla fotoğrafını paylaşan Anlı, "Kadın sığınma evlerinde kalmak zorunda olan çocuklarımız için oyuncaklarınız gelmeye devam ediyor. Herkese çok teşekkür ediyorum. Yeni hediyelerinizi bekliyorum." notunu düşmüştü. Bugün de mini elbisesiyle habersiz çekilen fotoğrafını paylaşan Müge Anlı, "Instagram'ı açtım açalı fotoğraflarımın sadece iki farklı yerde çekildiğini fark ettim. Biri makyaj aynamın önünde, diğeri de küçük paparazzimin @sew_can habersiz çektiği stüdyo kapısında. Yeni yerler keşfetmenin zamanı geldi." notunu düştü.

Anlı'nın paylaşımına kısa sürede beğeni ve yorum yağdı.

İŞTE O PAYLAŞIM

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin