Müge Anlı'dan intihar eden Serkan Kıyak ile ilgili açıklama: Terk eden eşin söyledikleri herkesi şoke etti

Serkan Kıyak, 2 yıllık eşi Zehra'nın pideciye kaçtığını söyleyerek Müge Anlı'nın programına katılmıştı. Canlı yayında sinir krizi geçiren Kıyak, bunalıma girerek evinde intihar etti. Kıyak'ın üzücü ölümüne dair canlı yayında açıklama yapan Müge Anlı, Serkan'ın eşinin aileyi arayıp 'Maaşı ben alacağım çocuğu da size bırakacağım' dediğini aktardı. Stüdyoda bunu duyanlar ise büyük şaşkınlık yaşadı. 

Yayınlanma Tarihi: 13.12.2021 12:09
Değiştirme Tarihi: 13.12.2021 12:09

Geçtiğimiz günlerde Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak günlerdir haber alamadığı eşi için yardım isteyen Serkan Kıyak, gelen telefon bağlantısı ile adeta yıkılarak sinir krizi geçirmişti. Pideciye kaçan eşinin kendisini ve ailesini istemediğini ifade etmesiyle kendini yerlere atan adam, dün evinde ölü bulundu.

"BUGÜN SERKAN'LA PROGRAMA ÇIKACAKTIK"

Serkan Kıyak'ın evinde intihar etmesiyle ilgili bugünkü canlı yayınında konuşan Müge Anlı, şunları söyledi: "Dün çok üzücü bir haber aldım. Hepimiz onu çok sevmiştik. Buradan gittikten sonra eşiyle barışma çabalarını sürdürmüş ama ret cevabı almış. Çocuğunu ablasına bırakıp hayatına son vermiş. Geçen haberler de evde ölü olarak bulunuyor ama soruşturmalar sürüyor. Biz onu bugün İstanbul'a bekliyorduk onunla Zahide Yetiş'in programında birlikte mutfağa girecektik. Sanırım tüm amacını bu evliliğe bağlamış. Giderken morali gayet yerindeydi. Ailesi de 'seni yeniden evlendiririz' demiş. Biz burada kalması için de ısrar ettik. Burada yerlere yatınca biz ona bir psikiyatriden destek al demiştik ama kabul etmedi.

"MAAŞI BEN ALACAĞIM, ÇOCUĞU DA SİZE BIRAKACAĞIM"

"Serkan çok iyi kalpli bir çocuk ben onu çok sevdim. Eşi, aileyi arayıp 'Maaşı da ben alacağım çocuğu da size bırakacağım' demiş. Benim annem de ilk bunu söylemişti. Çok üzüldüm Allah rahmet eylesin."

Abisinin ölümüyle yıkılan kardeş Ayşe Şenol ise "Çok üzgünüz, abim en sonra 'çocuğum için yaşayacağım' dedi. Çocuğu dün onun ninnisiyle uyudu. Zehra'ya çocuğu vermeyeceğiz. Velayet konusunda bize yardımcı olur musunuz" dedi.

İlgili Sayfalar: Magazin