Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Müge Anlı'dan Aleyna Tilki'nin ailesine uyarı

Müge Anlı'dan Aleyna Tilki'nin ailesine uyarı

Müge Anlı, 16 yaşında bar ve gece kulüplerinde sahne alan Aleyna Tilki'nin ailesine seslenerek,Gerekirse devlet anne ve babasından bu türdeki çocukları alabilir dedi.

25.10.2016 17:24

Müge Anlı, 16 yaşında bar ve gece kulüplerinde sahne alan Aleyna Tilki'nin ailesine seslenerek,"Gerekirse devlet anne ve babasından bu türdeki çocukları alabilir" dedi.

16 yaşındaki Aleyna Tilki, sahne aldığı barlar ve yaşının küçüklüğüyle tartışılmaya devam ediyor. Aile Bakanlığı genç kızın ailesini geçtiğimiz günlerde ziyaret ederek Aleyna'nın sahne almasının yasak olduğunu belirtti. Ancak genç şarkıcı dün akşam Maslak'ta bir gece kulübünde sahne aldı. Yasaklara rağmen sahne almaya devam eden Aleyna Tilki'nin ailesine bir uyarı da Müge Anlı'dan geldi. Usta gazeteci, Tilki'nin anne ve babasına seslenerek 'çocuğunuzu sahneden alın' dedi.

"AİLE BİLMEDEN ÇOCUK İSTİSMARI YAPIYOR"
18 yaşından küçük olan herkesin çocuk olduğunu belirten Müge Anlı, küçük olan çocuklara dil uzatmak, göz uzatmak ve ailelerin buna göz yummasının da suç olduğunu belirtti. Aleyna Tilki'nin anne ve babasına seslenen Müge Anlı, Aleyna'nın ailesinin bilmeden de olsa çocuk istismarı yaptığını belirterek, bir an önce Aleyna'nın sahnelere veda etmesi gerektiğini söyledi.

"DEVLET ÇOCUĞUNUZU ALABİLİR"2000 doğumlu bir çocuğun sahne almasının doğru olmadığını belirten Müge Anlı, "Gerekirse devlet anne ve babasından bu türdeki çocukları alabilir" dedi.

ARTIK BU REZALET YAŞANMAYACAK SÖMÜRÜ BİTTİ! ŞARKICI GÖKSEL'DEN ALEYNA TİLKİ YORUMU ALEYNA İÇİN ÜÇ BAKANLIK HAREKETE GEÇTİ MÜGE ANLI'NIN İSMİNDEN KORKANLAR!
Yorumlar | 0
üye profil