Müge Anlı'da kan donduran olay! Aleyna Çakır cinayetiyle ilgili flaş iddia...

Türkiye'yi yasa boğan Aleyna Çakır cinayetiyle ilgili son gelişmeler Müge Anlı'nın programından takip ediliyor. Müge Anlı'nın canlı yayınında Aleyna Çakır'ın cinayetiyle ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Aleyna Çakır'ın sevgilisi Ümit Can Uygun'un eski kız arkadaşı ağlayarak canlı yayına bağlandı ve kan donduran iddiaları anlattı.

Yayınlanma Tarihi: 10.09.2020 13:25
Değiştirme Tarihi: 10.09.2020 13:25
Müge Anlı'da kan donduran olay! Aleyna Çakır cinayetiyle ilgili flaş iddia...

Aleyna Çakır cinayetiyle ilgili son dakika gelişmeleri, Müge Anlı'nın programında yer almaya devam ediyor. Aleyna Çakır cinayetinde ortaya çıkan gizli tanık, Ümit Can'ın kendisine "Aleyna'yı ben öldürdüm" dediğini iddia etti.

3 Haziran’da Ankara Keçiören’deki evinin salonunda yerde yüzüstü yatar halde ve boynunda bornoz kuşağı bağlı bulunmuştu. Genç kızı, cansız bedenini bulan erkek arkadaşı Ümit Can Uygun'un 17 Nisan günü bayılana kadar dövdüğü ve bu anları da Instagram'dan canlı yayınla paylaştığı ortaya çıktı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Aleyna Çakır'ı öldürdüğü iddia edilen Ümit Can Uygun hakkında yeni iddialar kan dondurdu. Ümit Can Uygun'un eski kız arkadaşı canlı yayına bağlanarak Ümit Can'ın uygunsuz ve çıplak fotoğraflarını çektiğini söyledi. Korku içinde konuşan genç kadın şantajla zorla çalıştırıldığını anlattı.

24 yaşındaki genç kadın açıklamasında "Çok dövdü. Artık canıma tak etti. Ölümü göze alıp kaçtım" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

'ÜMİT CAN ALEYNA'YI BEN ÖLDÜRDÜM DEDİ'

Müge Anlı'ya katılan başka bir tanık ise Aleyna Çakır için "Ailesinin zarar görmesinden korkuyordu" dedi. Gizli tanık Ümit Can ile pandemi sonrasında tanıştıdığını söyledi. Gizli tanık açıklamasında şunları söyledi:

"Aleyna'yı bilenler o mekana gelince ona saldırdık ona masa açılmasını istemedik. Ölümünü ona bağlıyorduk. O oturursa biz gidiyoruz dedik. Sabaha karşı Ankara'ya indik. İndiğimiz yerde Ümit Can üç arkadaşı tehdit etmeye başladı. Benim bebeğim olduğunu biliyordu beni bebekle tehdit etti. Aleyna'yı ben öldürdüm siz de elime geçerseniz sizi de öldürürüm dedi."