Müge Anlı'da bomba olay! Programa katılmak için 10 bin TL isteyen adama ateş püskürdü

İşlediği konularla uzun yıllardır gündüz kuşağının en çok konuşulan ve ilgi gören programının sunucusu Müge Anlı'da bugün ilginç bir olay daha yaşandı. Müge Anlı'nın canlı yayınına çıkarılmak istenen kişi, 10 bin TL istedi. Bu durum karşısında isyan eden Müge Anlı, sert şekilde tepki gösterdi. Müge Anlı, programa gelenlere para verilmediğini ifade etti. 

Yayınlanma Tarihi: 18.02.2021 14:04
Değiştirme Tarihi: 18.02.2021 14:05
Müge Anlı'da bomba olay! Programa katılmak için 10 bin TL isteyen adama ateş püskürdü

Yıllar önce ortadan kaybolan Gülşen Caymaz, Müge Anlı canlı yayınında tekrardan masaya yatırıldı. 18 yaşındayken eşini kaybeden Gülşen Caymaz, 2 çocuğuyla birlikte annesinin yanına taşındı. Annesiyle zaman zaman tartışmalar yaşayan Caymaz aniden ortadan kayboldu.

O dönem 13 yaşında olan kızı Pınar Geyik, annesini bulmak için Müge Anlı programına başvurdu. Annesinin bulunmasını isteyen Pınar Geyik, Coşkun Yılmaz ismindeki erkek arkadaşına gittiğini iddia etti. Konuyla ilgili bildiklerini anlatmak için programa gelmesini istediği Coşkun Yılmaz'ın kendilerinden 10 bin TL istediğini öğrenen Müge Anlı ise sinirlerine hakim olamadı.

Haber ile ilgili metin girin!.


Coşkun Bey'in para istemesine sinirlenen Müge Anlı, "Ben prensip olarak programa katılan kişilere para vermiyorum. Çünkü bu olaylar adliyeye intikal eden olaylar. Sonra yarın bir gün 'Para verdiler, para verdikleri için ben de böyle konuştum' denmesin diye en baştan ben bu konuyla ilgili tavrımı ortaya koyuyorum. Biz buraya parayla kimseyi çıkarmıyoruz, para karşılığı da konuşturmuyoruz. Herkes buraya Allah rızası için geliyor. Ama biz yol ve otel masraflarını karşılıyoruz" dedi.