Müge Anlı'da akılalmaz olay! Baklava ile uyutup kızlarını kaçırdı...

Müge Anlı'da ortaya çıkan olay adeta akıllara durgunluk getirdi. İddiaya göre misafirliğe gittiği evde anne ve babasını baklavayla uyutan şahıs, 16 yaşındaki engelli kızı kaçırdı. Canlı yayında anlattıkları ile dehşete düşüren abla, kardeşinin zor durumda olduğunu ve bir an önce bulunup evine dönmesi gerektiğini söyledi.

Yayınlanma Tarihi: 14.12.2020 13:45
Değiştirme Tarihi: 14.12.2020 16:56
Müge Anlı'da akılalmaz olay! Baklava ile uyutup kızlarını kaçırdı...

Müge Anlı, Adana’da 9 Aralık günü akıllara durgunluk veren bir olayı programına taşıdı. İddiaya göre, 28 yaşındaki M.E. isimli şahıs, Süleyman ve G.E. çiftinin, görme, işitme ve konuşma engeli olan 16 yaşındaki kızı Emine ile evlenmek istiyordu. 9 Aralık günü baklava ile çiftin Kozan’daki evine gitti.

G.E., getirilen baklavayı ikram etti. Herkes baklavayı yerken M.E. tadına dahi bakmadı. Ev halkı, yarım saat içinde uykuya daldı ve 28 yaşındaki adam, 16 yaşındaki engelli Emine’yi kaçırdı. Günlerdir kardeşinden hiçbir haber alamadıklarını söyleyen abla F.K., kardeşinin bulunması için Müge Anlı’ya başvurdu. Canlı yayında anlattıkları ile dehşete düşüren abla, kardeşinin zor durumda olduğunu ve bir an önce bulunup evine dönmesi gerektiğini söyledi.