Müge Anlı canlı yayınında bir akılalmaz olay daha: 21 yaşındaki genç 60 yaşındaki ortaokul öğretmeniyle kaçtı

Yeni sezonu merakla beklenen ve geçtiğimiz günlerde hızlı şekilde başlayan Müge Anlı'da gündeme gelen bir olay yine sosyal medyanın gündemine oturdu. Amasya'da yaşayan 21 yaşındaki Ülkü Kübra Türk isimli gencin kayıplara karıştığı, iddiaya göre genç kızın 60 yaşındaki ortaokul öğretmeniyle birlikte kaçtığı aktarıldı. Olay, ailenin Müge Anlı'ya çıkmasıyla öğrenilirken, ayrıntılar merak edildi.

Yayınlanma Tarihi: 03.09.2021 14:25
Değiştirme Tarihi: 03.09.2021 14:25

Amasya'da yaşayan 21 yaşındaki Ülkü Kübra Türk, 4 gün önce ortadan kayboldu. Genç kızdan bir daha da haber alınamadı.

Telaşlanan Türk'ün ailesi Müge Anlı'nın programına katıldı. Genç kızın bulunmasını istedi. 21 yaşındaki genç kızın 60 yaşındaki ortaokul öğretmeniyle kaçtığı iddia edildi.

Ülkü ve yaşlı adamın 8 yıldır birlikte oldukları ileri sürüldü. Stüdyodaki herkes şaştı kaldı. Ülkü'nün ablası şu ifadeleri kullandı: "Bu bir pedofili. Bunun adı sevgi değil. Bir her tür kabulüz, Ülkü evine geri dönsün" Ancak Kübra onlara evlilik cüzdanının fotoğrafını attı.

Haber ile ilgili metin girin!.

MÜGE ANLI'NIN ANNESİ O SORUYU SORUNCA...

Müge Anlı'nın öğretmen olan annesi, Müge Anlı'ya ilettiği soruyla gerçeklerin ortaya çıkmasına vesile oldu. Müge Anlı'nın annesi 'Diğer öğrencilerine tavrı nasılmış?' sorusunu iletti.

Sonrasında da pek çok tanık canlı yayına bağlandı. Bunlardan biri de Ahmet Elmalı'nın, kendisinin 6. sınıfta öğretmeni olduğunu söylediği Merve Canlı'ydı..

Merve Canlı canlı yayında yaptığı açıklamada, Ahmet Elmalı'nın erkek öğrencilere kötü davrandığını, bir erkek arkadaşını ellerinden ayaklarından kan gelinceye kadar dövdüğünü hatırladığını söyledi.

Bunun aksine kız öğrencilerine ise dokunup, sarıldığını ve sürekli onlarla gezdiğini söyledi. Tanıklar sadece Merve Canlı'yla sınırlı kalmadı.

'SEN AŞKIMIZA SAHİP ÇIKMADIN'

Ülkü Kübra Türk'ün yakın bir arkadaşı canlı yayına bağladı. Kübra'nın kendisine Ahmet Elmalı'yla 8.sınıftan bu yana birlikte olduklarını, sürekli baskı uygulandığını, sosyal medyada fotoğraf bile paylaşmasına izin vermediğini söylediğini aktardı.