Müge Anlı canlı yayında 'oğlumu özledim' dedi herkes onu merak etti | Müge Anlı'nın oğlu var mı?

Müge Anlı canlı yayında 'oğlumu özledim' dedi herkes onu merak etti | Müge Anlı'nın oğlu var mı?
Yayınlanma Tarihi: 06.01.2020 13:46 | Değiştirme Tarihi: 08.01.2020 11:31

Müge Anlı'nın bugünkü canlı yayında oğluyla ilgili yaptığı itiraf herkesin ilgisini çekti. Başarılı sunucu, oğlunu çok özlediğini ifade etti. Bu gelişme sonrası herkes Müge Anlı'nın oğlunu merak etmeye ve internette Müge Anlı'nın oğlu kim? diye aratmaya başladı.

Canlı olarak ekranlara gelen Müge Anlı, Atv ekranlarında birbirinden ilginç faili meçhul kayıp ve cinayetleri araştırmaya devam ediyor. Müge Anlı'nın 6 Ocak 2020 tarihindeki canlı yayınında yaptığı açıklama ise güne damgasını vurdu. Müge Anlı canlı yayında oğlumu özledim dedi. Bu ifadeler sonrası herkes Müge Anlı'nın oğlu kim? Müge Anlı'nın oğlu var mı? Müge Anlı'nın çocuğu var mı? sorusunun cevabını araştırdı.

Geçtiğimiz günlerde Almanya'dan Türkiye'ye babasını aramak için gelen 41 yaşındaki Ümit Martin Demiray'ın ailesini bulan başarılı sunucu Müge Anlı canlı yayında oğlunu özlediğini açıkladı.

Ümit Martin Demiray'ın Türk insanının ne kadar cana yakın olduğunu belirtmesiyle Müge Anlı, "İnsanoğlu sarılmaktan hoşlanıyor. Benim oğlana bile bir sarılıyorum... Geçen gün onu yıkayıp havluya sardım. Anne karnında hisseder derler ya öyle oldu herhalde. Onu bu saatlerde çok özlüyorum" dedi.

MÜGE ANLI'NIN OĞLU...

Oğlumu özledim diyen Müge Anlı'nın bu açıklamaları sonrası birçok kişi Müge Anlı oğlu var mı? sorusunun cevabını merak etti. Müge Anlı'nın 'oğlum' diye bahsettiği, 'Lokum' isimli köpeği. Müge Anlı, köpeğinden daha önce de bahsetmiş ve programına onunla çıkmıştı. Programa gelen izleyiciler Lokum'a bol bol kıyafet örüp hediyeler gönderiyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

MÜGE ANLI'NIN HAYATINA DAİR BİLGİLER

Türk televizyon sunucusu ve gazeteci Müge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde dünyaya geldi. Lisansını Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamladı. Lisans eğitimi ardından Kadir Has Üniversitesi’nde Hukuk üzerine Yüksek Lisans yaptı. 2007 yılında Şenay Düdek ile birlikte Dobra Dobra programının sunuculuğunu üstlendi. Bu programda magazin camiasının önemli isimlerini ağırlayan Müge Anlı’ya beğeni toplayan programın ikinci sezonunda Pakize Suda eşlik etti. İlk başarısını bir magazin programıyla yakalaya Müge Anlı, uzun bir süredir kayıpları bulduğu, cinayetleri aydınlattığı programıyla evlere konuk oluyor. 1993 yılında evlendiği Burhan Akdağ’dan 2008 yılında boşanan Müge Anlı’nın bir kız çocuğu var.