Mucize 2: Aşk filmi ne zaman vizyona giriyor? Mucize 2 filmi oyuncuları, konusu

Mahsun Kırmızıgül'ün yönettiği ve gişede büyük başarı yakalayan filmin devamı olan Mucize 2: Aşk filmi bu hafta vizyona giriyor. Filmin oyuncuları, Eser Yenenler Show'un bu haftaki programına konuk olacak. Peki, Mucize 2 ne zaman vizyona giriyor? Mucize 2 konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?

Yayınlanma Tarihi: 04.12.2019 11:16
Değiştirme Tarihi: 04.12.2019 11:16
Mucize 2: Aşk filmi ne zaman vizyona giriyor? Mucize 2 filmi oyuncuları, konusu

Mahsun Kırmızıgül'ün yazıp yönettiği Mucize filminin devamı Mucize 2: Aşk vizyon tarihi yaklaştı. Filmde rol alan ünlü oyuncular, bu Eser Yenenler Show'a konuk olacak. İlk filmi çok beğenilen ve gişede büyük başarı sağlayan filmin devamı olan Mucize 2: Aşk ne zaman vizyona giriyor? Mucize 2 filmi oyuncuları kimler, konusu nedir? İşte detaylar...

MUCİZE 2: AŞK FİLMİ NE ZAMAN VİZYONA GİRİYOR?

Merakla beklenen ve 129 dakika olan Mucize 2:Aşk filmi 6 Aralık Cuma günü vizyona giriyor.

MUCİZE 2 AŞK FİLMİ KONUSU NEDİR?

Engelli bir adam olan Aziz ile görücü usulü evlendiği karısı Mızgin, köyde yaşadıkları sorunlardan iyice bıkar. Kendilerine yeni bir hayat kurmak isteyen çift, Batı'da bir kasabaya gider. Ancak gittikleri kasabada da türlü sorunlarla karşılaşırlar. Çift, ne olursa olsun insanların önyargılarını aşıp, hayatta tutunmak için çabalar. Mızgin'e aşık olan Aziz, karısı için engellerinden kurtulmaya karar verir bu uğurda zorlu bir mücadeleye girişir. Aziz, Mahir öğretmen ve sinemacı Bahattin'in de desteği ile eşi için birçok mucizeyi gerçekleştirir. 2014 yapımı "Mucize" filminin devam halkası olan yapımın yönetmenliğini ve senaristliğini bir kez daha Mahsun Kırmızıgül üstleniyor.

MUCİZE 2 AŞK OYUNCULARI KİMLER?

Mert Turak: Aziz
Fikret Kuşkan : Mahir
Biran Damla Yılmaz: Mizgin
Erdal Özyağcılar : Bahattin
Şenay Gürler: Cemile
Sinan Çalışkanoğlu : Elvis Ali
Mahsun Kırmızıgül
Melis Sezen: Beren