Muazzez Ersoy: Kocasız hayat oh ne rahat!

Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında sahne dün gece Muazzez Ersoy'undu. Üç saat boyunca müzik ziyafeti sunan Türk Sanat Müziği'nin Nostalji Kraliçesi, meslektaşı Gülşen'e övgüler yağdırırken, seyircisiyle sohbeti sırasında yaptığı açıklamalarıyla da dikkat çekti.

Yayınlanma Tarihi: 08.07.2022 13:50
Değiştirme Tarihi: 08.07.2022 13:50
Muazzez Ersoy: Kocasız hayat oh ne rahat!

Seslendirdiği nostaljik şarkılardaki başarısından dolayı 'Nostalji Kraliçesi' olarak bilinen Muazzez Ersoy, Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri'nde muhteşem repertuarı, sesi ve güçlü yorumuyla sahnede adeta izleyenleri büyülerken, bayram tatili olmasına rağmen alanı hınca hınç dolduran müzikseverlere muhteşem saatler yaşattı.

Ersoy'un şarkılarına hep bir ağızdan dev 'Kuruçeşme Korosu' eşlik etti. Ersoy, Türk Sanat Müziği'nin en sevilen şarkılarının yanı sıra Fatih Erkoç'tan, Barış Manço'dan ve Neşet Ertaş'tan okuduğu eserlerle müzikseverleri adeta müziğe doyurdu.

"ZAYIF OLUNCA NE GİYSENİZ YAKIŞIYOR"

Konserinde Asiye Birben imzalı iki kostüm giyen Muazzez Ersoy, ilk olarak pembe, göğüs dekolteli ve uzun bir kostüm tercih ederken, ikinci olarak giydiği mini elbisesiyle her zamanki tarzının dışına çıkarak, dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

"GÜLŞEN'İME DOKUNMAYIN"

Sahneye çıkmadan önce basın mensuplarıyla sohbet eden Muazzez Ersoy, dekolte kostümünü soran gazetecilere, "Zayıf olunca sahnede ne giyseniz yakışıyor" cevabını verdi.

Başarılı yorumcu, magazin gündeminden düşmeyen popçu Gülşen'in son dönemde iddialı sahne kostümlerinin çok konuşulduğu hatırlatılınca ise "Gülşen'ime dokunmayın. Heykel gibi, ona her şey yakışıyor. Onu çok seviyorum" dedi.

"HESAP SORAN YOK, 'NEREDE KALDIN?' DİYEN YOK"

Usta sanatçı Muazzez Ersoy, konserinin ikinci bölümünde seyircisiyle sahnede yaptığı sohbette, Kuruçeşme Açıkhava'yı dolduran konuklarını kahkahaya boğdu.

 

"Kocasız hayat oh ne rahat. Hesap soran yok, 'Nerede kaldın?' diyen yok. Bundan daha rahat bir hayat var mı? Bak sahneden ineceğim yarın evime Bodrum'a gideceğim mesela, karışan hiç yok."

 

İlgili Sayfalar: Magazin