Morgan Freeman İstanbul'da

Dünyanın sayılı aktörlerinden biri olan Oscar ödüllü Morgan Freeman, İstanbul'u keşfetmek için sokaklarda.

Yayınlanma Tarihi: 04.10.2011 16:25
Değiştirme Tarihi: 09.11.2016 15:03
Morgan Freeman İstanbul'da

Dünyaca ünlü Oscar ödüllü sinema yıldızı Morgan Freeman İstanbul'da. Sinema endüstrisi olan Holywood'un çıkardığı en özel aktörlerden olan Morgan Freeman, sessiz sedasız İstanbul'a geldi.

Esaretin Bedeli başta olmak üzere dünya film litaratürüne girmiş bir çok yapımda rol alan Morgan Freeman, İstanbul'u keşfetmek için yakın arkadaşıyla sokaklarda dolaşmaya başladı. 

Önce Kadıköy'de başında şapkayla görülen Oscar ödüllü aktör, ardından İstanbul turuna çeşitli yerlerde devam etti. Mahsun Kırmızıgül ile hazırlık aşamasında olan bir film için görüşmelere gelen Morgan Freemen, Türk kültürünü daha yakından tanımak için İstanbul'u adım adım geziyor.

Dün gece sürpriz bir şekilde Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'nde bir tiyatro oyununun provasını seyreden Morgan Freeman, İstanbul turuna devam ediyor.

Morgan Freeman şu sıralarda Sultanahmet'i gezerken tanınmamak için şapka takmaya devam ediyor. Oscar ödüllü aktör, yarın ise tarihi Galatasaray Hamamı'na giderek Türk kültürünü daha yakından tanıyacak. 

Dünyanın sayılı aktörlerinden olan Morgan Freeman, haftasonu ise ülkemizin tatil bölgelerini ziyaret edecek. Freeman, Bodrum ve Marmaris'te mavi ile yeşilin muhteşem uyumuna da tanık olacak. Ünlü aktörün Ege turu 1 hafta sürecek.

Etiketler: morgan freeman