Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Modacıların adresi Alaçatı olacak

Modacıların adresi Alaçatı olacak

EGE Giyim Sanayici Derneği’nin (EGSD) prestij projelerinden birisi olan Alaçatı MILLFEST 2016 - Moda ve Sanat Festivali 28 Temmuz (yarın) başlıyor.

27.07.2016 10:34

İlk düzenlendiği tarihten bugüne kadar çok sayıda genç tasarımcının kendini gösterme fırsatı bulduğu Alaçatı MILLFEST bu yıl 11’inci kez moda severlerle buluşurken, 4 gün boyunca dünyaca ünlü tatil beldesi modacıların adresi olacak.

EGSD ve Çeşme Belediyesi işbirliğinde gerçekleştirilen festival heyecanını yaşadıklarını belirten EGSD Yönetim Kurulu Başkanı Mukadder Özden, bu yıl 4 günlük etkinliğin, yine Alaçatı girişindeki tarihi değirmenlerin altındaki alanda Tasarım Mahallesi konseptinde düzenleneceğini söyledi. Festival boyunca tasarımcılar için kurulacak olan tasarım mahallesinde minik evlerinde özel tasarımlarını sergileyeceğini ve satacağını dile getiren Özden, "Satışların yanı sıra Alaçatı’da bulunan çeşitli mekanlarda düzenlenecek olan, "Modalı Sohbetler" , defile, after party gibi etkinliklerle moda severler ile buluşulacak. Festivalimize Alaçatı Turizm Derneği, Rönesans Ajans, Nobon ve Diva Dergisi katkı sağlıyor. Hepsine çok teşekkür ediyoruz. Festivalde her gece saat 10.30’da Atıl Kutoğlu, Deniz Kaprol, Duygu Şenyürek, Gül Ağış, Ümit Temurçin gibi modacılar deneyimlerini genç tasarımcılarla paylaşacak. Ayrıca moda söyleşileri de yapılacak" dedi. İZMİR, (DHA)
 

Yorumlar | 0
üye profil