Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Mithat Can Özer'den Sezen Aksu'ya şarkı

Mithat Can Özer'den Sezen Aksu'ya şarkı

Mithat Can Özer, ilk albümü “Aşk Mevsimi”ni müzikseverlere sundu. Özer, çalışmada annesi Sezen Aksu için yazdığı “Acıya Tanığım”a da yer verdi.

26.10.2016 01:10

Beklenen albüm
Annesi Sezen Aksu’nun izinden yürüyüp müziğe atılan Mithat Can Özer, ilk albümünü piyasaya sürdü. Tarkan dahil birçok sanatçıya verdiği söz ve bestelerin yanı sıra dizi müzikleriyle de adından söz ettiren Özer, “Aşk Mevsimi” albümünde annesi Sezen Aksu için yazdığı “Acıya Tanığım”ı da yorumladı.

Klibi de o yönetti
 Toplam 11 şarkıdan oluşan “Aşk Mevsimi”ndeki tüm düzenlemeler ile 8 şarkının söz ve müziğinde imzası bulunan Özer, ilk klibin yönetmenliğini de üstlendi. Genç müzisyen, “Ateş Böceği” şarkısının Beykoz Kundura Fabrikası’ndaki klip çekimlerinde yönetmen koltuğunda oturdu.

İŞTE ÜNLÜ YAKIŞIKLILAR VE ANNELERİ

ACIYA TANIĞIM
Gün yine doğar, güz benim adımBen daha doğmadanAcıya tanığımBir göz damlası düşer boynumaAnnemin eli olurDokunur şevkatle koynumaDenizin ortasında kalmış gibiyimSonra dalga dalgaKaraya vurmuş gibiyimNe kadar kalkabilir insan altından?Hangi gün katıksız bir sevince doğar?Tanığım ümide de daha doğmadanEn umulmadık andaElinden tutar

Yorumlar | 0
üye profil