Miss World eski yarışmacısı Layla da Costa otel odasında ölü bulundu

Miss World eski yarışmacısı Portekizli Layla da Costa iş için gittiği İtalya'nın kuzey bölgesinde kaldığı bir otelde ölü bulundu.  Face Models'in sahibi Fatima Lopes, genç modelin ölümüyle ilgili, Portekizli haber ajansına verdiği demeçte İtalyan doktorların genç kadının kalp krizi geçirdiğini söylediğini belirtti.

Yayınlanma Tarihi: 05.11.2021 17:57
Değiştirme Tarihi: 05.11.2021 17:57
Miss World eski yarışmacısı Layla da Costa otel odasında ölü bulundu

Eski Miss World yarışmacısı, imzaladığı Lizbon merkezli ajans Face Models aracılığıyla çalışmak için İtalya'nın kuzeyinde bulunan Emilia-Romagna'ya gitmişti.

Face Models'in sahibi Fatima Lopes, genç modelin ölümüyle ilgili, Portekizli haber ajansına verdiği demeçte İtalyan doktorların genç kadının kalp krizi geçirdiğini söylediğini belirtti.

Face Models'in sahibi Lopes'in açıklamalarını ise henüz yerel yetkililer onaylamadı. İtalyan yetkililer, ölüm nedenini henüz doğrulamadı. Kadının bilinen hiçbir sağlık sorunu olmadığı ise basında çıkan haberler arasında yer aldı.

Layla'nın bağlı çalıştığı ajans genç modelin ölümünü şu sözlerle duyurdu:

"Face Models ailemizin bir üyesi olan nezaket, alçakgönüllülük, kararlılık, profesyonellik ve birçok nitelikle donatılmış genç modelimizin erken ölümünü çok derin bir üzüntü ile öğrendik."

İtalya'da ölü bulunan genç modelin ölüm nedeninin kalp krizi olabileceği tahmin ediliyor. Pazartesi günü beklenen saatte işe gelmeyince meslektaşları Costa'nın yaşamından endişelenerek kaldığı eve gitti.

Ölüm nedeni yapılacak otopsinin ardından belli olacak.

Olayla ilgili soruşturma ise devam ediyor.

İlgili Sayfalar: Magazin