Miss Turkey birincisi Buse İskenderoğlu: "Linç yedim"

2016 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında birinci seçilen Buse İskenderoğlu, İzmir'de düzenlenen defilede podyuma çıktı. Genç model, "Yoga yaptım diye haksız yere linç yedim" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 19.11.2021 16:54
Değiştirme Tarihi: 19.11.2021 16:54
Miss Turkey birincisi Buse İskenderoğlu: 'Linç yedim'

Aralarında Buse İskenderoğlu, Elif Ece Uzun ve Wilma Elles gibi ünlü isimlerin de olduğu mankenler, İzmir Fuarı'nda düzenlenen defilede podyuma çıktılar.

Defilenin ardından basın mensuplarına açıklama yapan Buse İskenderoğlu, sosyal medyada uğradığı haksız eleştirilerden dert yandı.

24 yaşındaki tescilli güzel, "Geçenlerde Sait Halim Paşa Yalısı'nda yoga etkinliğine katıldım diye linç yedim. Alt tarafı yoga. 'Tarihi yalıda neden yoga yapıyorsun?' dediler. Orada bir sürü etkinlik yapılıyor" şeklinde konuştu.

Ünlü model, "Bir de giyimime kuşamıma tepki gösteriyorlar. 'Açık giyiniyorsun' diyorlar. Benim tarzım bu, istediğim gibi giyinirim" ifadelerini kullandı.

"Formunuzu nasıl koruyorsunuz?" sorusuna ise İskenderoğlu, "Spor yapıyorum, aslında beslenmeme de hiç dikkat etmiyorum. Metabolizmam hızlı" yanıtını verdi.

Defilede yer alan Elif Ece Uzun, 'evlilik ehliyeti' konusunda açıklama yaptı. Daha önce evlenip boşanan Uzun, "Bu olayı çok destekliyorum. İnsanlar 'Özgürlüğümüz engellenecek' diyorlar. Bence daha da özgürleşeceğiz" açıklamasını yaptı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin