Miray Daner, müzik hayalini gerçekleştiriyor! Şarkıcı oluyor

Ünlü oyuncu Miray Daner, müzik hayalini gerçekleştirmek için kolları sıvadı. Daner,  müzisyen arkadaşlarıyla stüdyoya girip yeni bir pop şarkısı seslendirdi.

Yayınlanma Tarihi: 02.03.2021 09:40
Değiştirme Tarihi: 02.03.2021 09:40
Miray Daner, müzik hayalini gerçekleştiriyor! Şarkıcı oluyor

Ünlü oyuncu Miray Daner, sesinin güzelliğini profesyonel alanda göstermek için stüdyoya girdi. Pandemi döneminde şans dersleri alan Daner verdiği bir röportajda, “Şan dersleri alıyorum. Şan dersi alırken müzik üzerine yoğunlaşmak gibi bir planım yok. Müzikle ilgilenmeyi çok seviyorum ama meslek olarak yaparım dediğim bir alan değil” demişti. Ancak geçtiğimiz ekim ayında konuk olduğu İbrahim Selim’in programında Sezen Aksu’nun “Vay” isimli şarkısını seslendiren genç oyuncu gelen güzel tepkiler sonrasında bu fikrini değiştirdi.

SINGLE ÇIKARIYOR

Single çıkarmak için çalışmalara başlayan Daner, yeni bir pop şarkısını seslendirdi. Müzisyen arkadaşlarıyla birlikte çalışmalarını basına yansımaması için gizlilikle yürüten genç oyuncu şarkının düzenlemesini kısa süre önce bitirdi. 

Ünlü oyuncu marka yüzü olduğu bir cips firmasının reklam filmi için geçtiğimiz sene stüdyoya girip bir şarkı seslendirdi. Daner’in video klibinde de rol aldığı şarkı, YouTube’ta 17 milyon izlenme sayısına ulaşarak büyük beğeni kazandı.

(Hürriyet)