Miray Daner ile Boran Kuzum aşk yaşıyor! Dizi aşkı, gerçek aşka dönüştü...

Miray Daner ile Boran Kuzum aşk yaşıyor! Dizi aşkı, gerçek aşka dönüştü...
Yayınlanma Tarihi: 19.02.2020 15:34
Değiştirme Tarihi: 19.02.2020 15:57

'Miray Daner ile Boran Kuzum aşk mı yaşıyor?' sorusunun yanıtı magazin gündemine adeta son dakika bombası olarak düştü. Vatanım Sensin dizisiyle arkadaşlıkları başlayan Miray Daner ve Boran Kuzum'un aşk yaşadığı ortaya çıktı. İhanete uğradığı gerekçesiyle Kubilay Aka'dan ayrılan Miray Daner'in, Boran Kuzum'la aşk yaşaması herkesi şaşırttı.

Miray Daner, ihanete uğradığını öğrenerek ayrıldılğı Kubilay Aka ile barıştılar, barışıyorlar derken bomba bir son dakika haberi gündeme geldi. Miray Daner ile Boran Kuzum aşkı gündeme bomba gibi düştü. Vatanım Sensin setinde başlayan arkadaşlıklarını sürdüren Miray Daner ve Boran Kuzum dizinin yayınlandığı dönemlerde birbirlerine yakıştırılmış aralarından aşk dedikoduları çıkmıştı. O dönem bu iddiaları yalanlayan Miray Daner ve Boran Kuzum çok iyi arkadaş olduklarını söylemişlerdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Miray Daner sonrasında yine Vatanım Sensin dizisinden rol arkadaşı Kubilay Aka ile aşk yaşamaya başlamıştı. Miray Daner, dizi setinde tanıştığı Kubilay Aka ile tam iki buçuk yıl boyunca doludizgin aşk yaşadı. Hayranlarının birbirine çok yakıştırdığı genç çiftin ilişkisi Ağustos 2019'da bitti. İddialara göre ise büyük aşkın bitme nedeni, Aka'nın Daner'e ihanet etmesiydi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Kısa süre önce noktalanan Miray Daner ve Kubilay Aka aşkı sonrası güzel oyuncu gönlünü Boran Kuzum'a kaptırdı.

Takvim'in haberine göre; 21 yaşındaki Miray Daner, 27 yaşındaki yakışıklı oyuncu Boran Kuzum ile bundan yaklaşık bir ay önce başladı.